His Dark Materials (Jeho temné esence) Kdo si zahrál v epizodě Armour?

Kdo si zahrál v epizodě Armour?

Kdo si zahrál v epizodě Armour?

V minulé epizodě se objevila jedna známá tvář, kterou však mnozí z nás nemuseli poznat. Poměrně známá postava ze ságy Harryho Pottera se podívala i do světa His Dark Materials. Víte, o koho šlo?

9 0
1.12.2019

Byť je to od posledního filmu Harryho Pottera již osm let, většina z nás si určitě pamatuje rozmazleného bratrance Harryho, šikanátora a mudlu Dudleyho Darsleyho. Toho si zahrál herec Harry Melling, který se za ta léta rozhodně změnil k nepoznání.

V epizodě Armour si Melling zahrál Sysselmana, člověka, který má na starosti přístavní město Trollesund jakožto zástupce Magisteria. Sysselman je také příčinou, proč byl v tomto městě uvězněn Iorek Byrnison. Ten byl totiž Sysselmanem opit a okraden o své brnění, které je pro medvědy kyrysníky stejně důležité jako pro lidi jejich daemoni. Iorek byl poté donucen pracovat se železem, protože nevěděl, kam Sysselman brnění ukryl.


Foto: Warner Brothers, BBC

Za posledních devět let jsme Mellinga mohli vidět například v seriálu Merlin, The Lost City of Z a The Ballad of Buster Scruggs. Dále se mihnul i v dalších seriálech od stanice BBC jako třeba The Musketeers a také v minisérii The War of the Worlds.

Poznali jste Harryho Wellinga?

Diskuze /3

Remus

Jó poznali :)

1.12.2019 | 22:24:31
Arken

Nepoznala :-)

2.12.2019 | 1:40:29
FallenMaia

Spoznal som ho :) Aj keď je oveľa chudší tak tie jeho oči sú nezameniteľné :D

3.12.2019 | 9:32:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

James McAvoy nebyl první volbou na roli lorda Asriela

James McAvoy nebyl první volbou na roli lorda Asriela

Přestože jsme viděli Jamese hrát roli lorda Asriela jen v prvním díle, i tak je nad slunce jasné, že se pro roli Asriela narodil. James se však v rozhovoru pro časopis Radio Times nechal slyšet, že nebyl první a zřejmou volbou pro tuto postavu.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců