His Dark Materials (Jeho temné esence) Kdo si zahrál v epizodě Armour?

Kdo si zahrál v epizodě Armour?

Kdo si zahrál v epizodě Armour?

V minulé epizodě se objevila jedna známá tvář, kterou však mnozí z nás nemuseli poznat. Poměrně známá postava ze ságy Harryho Pottera se podívala i do světa His Dark Materials. Víte, o koho šlo?

8 0
1.12.2019

Byť je to od posledního filmu Harryho Pottera již osm let, většina z nás si určitě pamatuje rozmazleného bratrance Harryho, šikanátora a mudlu Dudleyho Darsleyho. Toho si zahrál herec Harry Melling, který se za ta léta rozhodně změnil k nepoznání.

V epizodě Armour si Melling zahrál Sysselmana, člověka, který má na starosti přístavní město Trollesund jakožto zástupce Magisteria. Sysselman je také příčinou, proč byl v tomto městě uvězněn Iorek Byrnison. Ten byl totiž Sysselmanem opit a okraden o své brnění, které je pro medvědy kyrysníky stejně důležité jako pro lidi jejich daemoni. Iorek byl poté donucen pracovat se železem, protože nevěděl, kam Sysselman brnění ukryl.


Foto: Warner Brothers, BBC

Za posledních devět let jsme Mellinga mohli vidět například v seriálu Merlin, The Lost City of Z a The Ballad of Buster Scruggs. Dále se mihnul i v dalších seriálech od stanice BBC jako třeba The Musketeers a také v minisérii The War of the Worlds.

Poznali jste Harryho Wellinga?

Diskuze /3

Remus

Jó poznali :)

1.12.2019 | 22:24:31
Arken

Nepoznala :-)

2.12.2019 | 1:40:29
FallenMaia

Spoznal som ho :) Aj keď je oveľa chudší tak tie jeho oči sú nezameniteľné :D

3.12.2019 | 9:32:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Daemon-Cages

cz100%
DOKONČENO

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent vysvětluje, proč byly obě řady natáčeny hned po sobě

Výkonný producent vysvětluje, proč byly obě řady natáčeny hned po sobě

Jeho temné esence ještě neměly ani premiéru první řady a některé hvězdy už skončily s natáčením řady druhé. První řada nastíní události z knihy Zlatý Kompas a druhá řada se naopak zaměří na knihu Jedinečný nůž. Proč se natáčely obě řady krátce po sobě?

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců