His Dark Materials (Jeho temné esence) Výkonný producent vysvětluje, proč byly obě řady natáčeny hned po sobě

Výkonný producent vysvětluje, proč byly obě řady natáčeny hned po sobě

Výkonný producent vysvětluje, proč byly obě řady natáčeny hned po sobě

Jeho temné esence ještě neměly ani premiéru první řady a některé hvězdy už skončily s natáčením řady druhé. První řada nastíní události z knihy Zlatý Kompas a druhá řada se naopak zaměří na knihu Jedinečný nůž. Proč se natáčely obě řady krátce po sobě?

12 0
25.10.2019

Konkrétně herec Lin-Manuel Mirance, který si zahraje Leea Scorebyho odhalil, že dokončil svou práci na druhé řadě. Proč se obě řady natáčely takhle rychle po sobě? Na tuto otázku odpověděl jeden z výkonných producentů seriálu, který přiznal týdeníku Entertainment Weekly, že natáčeli obě dvě řady krátce po sobě kvůli věku čtrnáctileté herečky Dafne Keen.

Foto: BBC


Najednou jsou mladí herci o patnáct centimetrů vyšší, mají jiný tvar obličeje a jejich hlasy jsou odlišné. Nemohli jsme si dovolit mít nějakou větší mezeru v době, kdy Dafne ukončila svoji účast na první řadě v prosinci 2018 a kdy začala s druhou řadu v červenci 2019. To byla v podstatě jedna z největších mezer, kterou jsme mohli uskutečnit, aby se dokázala vrátit a vypadala přesvědčivě, že to bylo jen o několik hodin později v příběhu. Ze stanice BBC a HBO byli velmi laskaví a dali nám zelenou s tím, že řekli: „Udělejme 16 epizod v rámci dvou knih, pustíme se do toho.“

Přijde vám to jako dobré rozhodnutí natáčet řady takhle rychle po sobě?

Diskuze /3

10doktor10

Super!

25.10.2019 | 19:30:49
666MMM777

Doporučuji překontrolovat hlavně v začátku tvrdé y a měkké i.

26.10.2019 | 14:26:22
Arken

Myslím, že je to vynikající nápad. V některých seriálech vypadá zvláštně, když dětské postavy hrají o dost starší herci.

30.10.2019 | 13:28:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

James McAvoy nebyl první volbou na roli lorda Asriela

James McAvoy nebyl první volbou na roli lorda Asriela

Přestože jsme viděli Jamese hrát roli lorda Asriela jen v prvním díle, i tak je nad slunce jasné, že se pro roli Asriela narodil. James se však v rozhovoru pro časopis Radio Times nechal slyšet, že nebyl první a zřejmou volbou pro tuto postavu.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců