His Dark Materials (Jeho temné esence)
88/100 - 100×

His Dark Materials(Jeho temné esence)

Hlavní hrdinka Lyra Belacqua žije v paralelním světě podobném tomu našemu. Vydává se na cestu, aby zachránila svého uneseného přítele a při této cestě zažije nejedno dobrodružství. Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií Jeho temné esence.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sian Clifford (Agentka Salmakia), Amber Fitzgerald-Woolfe (Ama), Bella Ramsey (Angelica), Kate Ashfield (Atal), Kobna Holdbrook-Smith (Balthamos), Simon Harrison (Baruch), Tyler Howitt (Billy Costa), Ariyon Bakare (Carlo Boreal), James Cosmo (Coram van Texel), Clarke Peters (Dr. Carne), Lia Williams (Dr. Cooper), Nina Sosanya (Elaine Parry), Terence Stamp (Giacomo Paradisi),

Billy Costa

Billy Costa

Romunský chlapec, který byl unesen Vrahouny.

Sezóny 1
2019 - 2019

Základní informace

Syn Ma Costy a bratrem Tony Costa. Patří mezi rumunské děti, které byly uneseny Vrahouny za účelem na nich dělat hrůzné pokusy v zařízení, které se jmenuje Bolvangat.

Billy vyrůstal se svou matkou Ma Costou a bratrem Tonym na lodi. Patří mezi kočovný národ Romunů. Společně s ostatními dětmi byl unesen Vrahouny a převezen na sever do Bolvangaru, kde se prováděli strašlivé pokusy na dětech, kdy lidé tam pracující se snaží násilím oddělit dítě od svého daemona. Jednou z obětí je i Billy, kterému byla odebrána Ratter a ještě před svou smrtí se stihl znovu setkat se svou rodinou, která ho přijela zachránit.

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Botanic Garden

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Název pro první knihu, která je nazývána v ostatních zemích jako Nothern Lights, je v USA či v České republice zcela jiný. Proč se u nás jmenuje jako Zlatý kompas a někde jinde zase jinak, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Knihy

JEHO TEMNÉ ESENCEKNIHA PRACHU

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama