Hobbit Alternativní konce druhého traileru

Alternativní konce druhého traileru

Alternativní konce druhého traileru

Pokud jste si mysleli, že novým trailerem přísun novinek ze světa Hobita pro dnešek končí, pak vás velmi rád vyvedu z omylu. V rámci právě tohoto traileru byly totiž na oficiálních stránkách Hobita zveřejněny hned čtyři alternativní konce, kterými mohla celá ukázka končit namísto výsledného pádu zlobra na družinu. A všechny čtyři tyto alternativní konce vám i s českými titulky nabízíme právě teď.

0 0
19.9.2012

Všech výsledných pět konců pro druhý trailer na film Hobit: Neočekávaná cesta se drží především v humorném duchu. V prvním alternativním konci sledujeme výsledek sázky mezi Gandalfem a trpaslíky, přidá-li se Bilbo nakonec k jejich výpravě, ve druhém vidíme Bilbovu reakci na první přímou zmínku o Šmakovi, ve třetím je zpochybňována „zkušenost Bilbova meče“ (tady už se ten humor opravdu silně zvrhává) a ve čtvrtém si užijeme klasickou rozpolcenou osobnost Sméagola/Gluma.

Konec pátý je tedy pak samozřejmě ten původní, který můžeme najít i v samotném traileru, a kde na družinu trpaslíků padá zlobr – pravděpodobně jeden ze tří, které známe nejen z Hobita, ale třeba i ze Společenstva Prstenu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

barahir

Ten s Glumem mi moc neseděl, tam bych čekal temnější atmosféru, ne nějaké vtípky, a to jak pomlouvají Žihadlo doufám vystřihnou. No první díl se asi ponese dost v pohádkovém duchu.

čestný člen redakce
19.9.2012 | 23:08:29
GarMogoth

Glamdring je česky Vrahomlat :)

20.9.2012 | 7:04:33
Hurley

Ano, máš samozřejmě pravdu. Opraveno. :)

čestný člen redakce
20.9.2012 | 10:35:52
Tinne

barahir: je to film podle pohádky, v jakém jiném duchu by se měl nést, však ono se potemní :-)

20.9.2012 | 21:10:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit