Hobbit Druhý produkční vlog ke Šmakově dračí poušti

Druhý produkční vlog ke Šmakově dračí poušti

Druhý produkční vlog ke Šmakově dračí poušti

Peter Jackson dnes ráno vydal v pořadí již druhé produkční video k filmu Hobit: Šmakova dračí poušť. A jelikož všechny tyto náhledy do zákulisí Hobita vždycky stojí za to, opět jsme pro vás celé video přeložili. Najdete ho uvnitř tohoto článku.

9 0
5.11.2013

Po deseti produkčních videích vázajících se k Neočekávané cestě je tento vlog již třetím produkčním videem s tematikou Šmakovy dračí pouště. Videem prvním byly odpovědi Petera Jacksona na dotazy fanoušků, druhým pak první produkční vlog mapující poslední dotáčky.

V nejnovějším videu se opět vracíme k dotáčkám, kde se zaměříme na nový „kapesní“ štáb, problémy s letovou dopravou během natáčení, nebo více nahlédneme do světa elfů a pavouků Temného hvozdu. Pro pochopení technických pojmů typu storyboard nebo Previz, které se ve videu vyskytují, navíc doporučujeme se dovzdělat v našem nejnovějším technickém článku.


Jackson na konci tohoto vlogu navíc slibuje, že do premiéry filmu (12. prosince) se můžeme těšit ještě na pár dalších videí.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

ProfesorLotr

Bomba, mnohem lepší než první blog ke druhému dílu ( což neznamená, že se mi ten první nelíbil ). :-)

5.11.2013 | 18:50:38
Omfgacek

Budete prosím překládat ty otázky-odpovědi z FanEventu, co byl včera? Peter tam měl celkem dlouhý monology a né všechno jsem pochitil.

#4 Hurley
5.11.2013 | 20:30:00
BranoZX

Ďakujem za preklad, ste skvelí!

S Hobbitom sa momentálne všetko neuveriteľne rozbehlo, kopa nových informácií. Fan Event, sneak Peek, videoblog, zverejnená pieseň ku druhému filmu… Anglický prepis Fan Eventu je na onering.net.

5.11.2013 | 21:25:16
Hurley

#2 Omfgacek: Ještě sem to neviděl, takže vážně těžko říct. Uvidím, jak na tom budu časově.

#5 Hurley
webmaster
5.11.2013 | 21:25:24
Hurley

#4 Hurley: Aha, ten fan event má něco přes hodinu. Tak to nepřeložím ani kdybych se potento.

#6 korsika
webmaster
8.11.2013 | 8:57:43
korsika

#5 Hurley: Ale tak třeba postupně … ;) prosím, prosím, my bychom si klidně počkali :) měl bys soucítit s těmi, které ne že by angličtina ani nepolíbila (spíš jim denně ve škole buší do hlavy) :) , ale bohužel bez výsledku … nebo nám třeba, prosím, napiš jen výcuc :) ;)

13.11.2013 | 18:24:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit