Hobbit
96/100 - 63×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Přednáška Hobit v Ostravě

Přednáška Hobit v Ostravě

Navzdory takřka neviditelné propagaci nám neušlo, že se v Ostravě chystá velice zajímavá přednáška s všeříkajícím názvem „Hobit“.

0 0
27.11.2012

Dle oficiální anotace nás čeká rozbor života i díla J.R.R. Tolkiena. Zvláštní důraz bude kladen na osvětlení historie elfského, trpasličího a dračího národa. Autoři si také dali za cíl návštěvníka seznámit s obšírnou historií Středozemě a to už od počátku věků až po události zaznamenané v Pánu prstenů.

Sami moc nevíme, co od přednášky čekat, ale témata to jsou určitě zajímavá. Kdo bydlí v Ostravě nebo se v ní momentálně nachází, ať přijde do Nové Akropole. Přednáška je už dnes a to od sedmi hodin večera. Uvidíme se.

Diskuze /3

iHyi

Není to taková ta „sekta“?

čestný člen redakce
27.11.2012 | 16:18:27
barahir

Ono je to dneska a zítra po celej republice http://akropolis.cz/default.asp?… Taky o tom přemýšlím, doufám, že to teda žádná sekta nebude. :D

čestný člen redakce
27.11.2012 | 16:45:13
Aladniel

barahir: díky za doplnění infa, pak upravím článek :) … ale jinak mě sakra nestrašte :D

27.11.2012 | 17:09:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Reklama

Postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama