Hobbit Předprodej vstupenek na druhého Hobita byl zahájen

Předprodej vstupenek na druhého Hobita byl zahájen

Předprodej vstupenek na druhého Hobita byl zahájen

Multiplexy Cinema City a Cinestar zahájily předprodej vstupenek na českou půlnoční premiéru filmu Hobit: Šmakova dračí poušť, která se uskuteční ze středy 11. na čtvrtek 12. prosince. Více informací o rezervacích najdete uvnitř článku.


1 0
29.11.2013

Oproti loňsku se otevření rezervací půlnoční premiéry na Hobita sice krapet protáhlo, na druhou stranu si ale už ze startu můžeme vybrat mezi 2D nebo 3D a dabingem nebo titulky – a to dokonce ve všech vzájemných kombinací.

Síť multikin Cinema City na svém webu nabízí rezervaci vstupenek pro kina na Novém Smíchově, Letňanech, ve Flóře, Galaxii, v brněnské Olympii či v Plzni, Pardubicích, Zličíně, Liberci a Ostravě.


Stejné rezervace nabízí i řetězec Cinestar, a to konkrétně ve svých kinech na pražském Černém Mostě a v Andělu, v Mladé Boleslavi, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě, Opavě, Olomouci a Ostravě.

Tak rychle rezervujte a nakupujte, ať na vás půlnoční lístky ještě zbudou!

Diskuze /4

PecaCZE

Tak nejlepší výběr by byl beze sporu 3D + Titulky, ale uvidím jak ostatní. Je to super, že je to takhle namixovaný a nemůžu se dočkat :-).

29.11.2013 | 18:59:58
Leuki

Lístek mám teď už jenom čekat

29.11.2013 | 20:42:18
steptich

12.12 20:10 IMAX 3D+ titulky už se nemůžu dočkat :)

29.11.2013 | 21:34:29
KarI0s

Rezervačky otevřelo i GACinema (Zlín) a nejmladší řetězec multiplexů Premiere cinemas, který krom půlnoček otevřel i celý nadcházející kinotýden a má na výběr krom zníněných čtyřech formátů navíc ještě další tři – HFR 3D 5.1 dab; HFR 3D Atmos dab (prozatím jen v Hostivaři, snad se ale Olomouc přidá taky); a 2D Atmos titulky… Krom toho, předprodeje započaly i u jednosálovek…

redaktor
29.11.2013 | 23:56:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Reklama

Postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit