Hobbit Stopáž druhého Hobita odhalena?

Stopáž druhého Hobita odhalena?

Stopáž druhého Hobita odhalena?

Na americkém serveru BoxOffice.com začala kolovat zpráva o oficiální brožuře k filmu Hobit: Šmakova dračí poušť, kterou sice dosud skoro žádný smrtelník příhodně neviděl, avšak která má zároveň obsahovat finální stopáž filmu. Jak má tedy být druhý Hobit nakonec dlouhý?


3 0
19.10.2013

Pokud se tato informace potvrdí, druhý díl Hobita s podtitulem Šmakova dračí poušť bude mít finální stopáž 156 minut, jinými slovy dvě a půl hodiny a šest minut (jelikož se do celkové stopáže počítají i závěrečné titulky, holý film by tak měl něco pod dvě a půl hodiny).

Šmakova dračí poušť by tím pádem byla o třináct minut kratší než Neočekávaná cesta, což pro ty, kterým první díl Hobita na určitých místech připadal už zbytečně rozvláčný, je jistě příjemná zpráva. Hobit by navíc v tomto případě i dodržoval formát Pána prstenů, jehož druhý díl byl kratší než ten první (sic o jednu jedinou minutu).


Znamená to ale v tom případě, že Hobit: Tam a zase zpátky bude po vzoru Návratu krále z celé trilogie nejdelší?

Diskuze /2

Stanley

už strihám meter do premiéry :D

19.10.2013 | 11:21:22
KarI0s

Pokud už je hotov komplet střih, jako že asi jo, pak těch 156 minut vidím spíš na samotný holý materiál… Ony titule se většinou dodělávají až na úplném konci a především tyhle uniklé minutáže z pravidla bývají holý čas… Takže 156 plus deset a půl (délka titlů u Neočekávané cesty) minut by znamenalo stejně dlouhý film, jako byla jednička…

redaktor
19.10.2013 | 18:11:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Reklama

Postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit