Hobbit Produkční videa

Produkční videa

Produkční videa

Nových videí z natáčení, postprodukce či obecného zákulisí tvorby filmového Hobita jsme se dočkali i v případě druhé části trilogie s podtitulem Šmakova dračí poušť. Jednotlivá produkční videa můžete zhlédnout v tomto přehledu, a to i s kompletní podporou českých titulků.

3 0
10.12.2013

Produkčních videí ke Šmakově dračí poušti sice nevyšlo tolik, jako tomu bylo v případě Neočekávané cesty, důvodem je tomu ale ten fakt, že produkční videa k Neočekávané cestě tehdy ještě počítala s tím, že Hobit bude rozdělen pouze na dvě části, nikoliv na tři, pročež tato videa obsahují i některé materiály ze stávající Šmakovy dračí pouště.

Peter Jackson odpovídá na otázky fanoušků

V rámci jarní Live Event si režisér Peter Jackson udělal čas na odpovídání na různé fanouškovské dotazy ohledně druhého Hobita. Následující video je tak jakýsi výcuc z těchto otázek a Jacksonových odpovědí. Vedle „řadových“ fanoušků tu své otázky na režiséra navíc chrlili například Billy Boyd nebo Stephen Colbert.


Thumbnail Play icon

Produkční deník #1

První produkční vlog za rok 2013, zaměřující se především na začátek dotáček, které probíhaly v létě v rámci Šmakovy dračí pouště, a na znovusjednocení štábu i herců a nové stavění kulis.

Thumbnail Play icon

Produkční deník #2

V zachycení dotáček druhého Hobita se tentokrát zaměříme na sekundární natáčecí štáb a blíže se podíváme například na natáčení scén z Temného hvozdu či Jezerního města.

Thumbnail Play icon

Produkční deník #3

Ve třetím videu sledujeme dotáčky ze Šmakova doupěte a pomalu se dostáváme až k postprodukci, která by zároveň měla být hlavním tématem vlogu čtvrtého, kterého bychom se podle Petera Jacksona měli dočkat ještě letos.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit