Hollywood
81/100 - 18×

Hollywood

Ryan Murphy přichází s dalším seriálem ze své dílny pro streamovací stanici Netflix. Tentokrát se zaměří na losangeleskou čtvrť Hollywood, která je známá svým zábavním průmyslem. Tato minisérie je popisována jako „milostný dopis Zlaté éře Tinseltownu“.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
hrají
David Corenswet (Jack Castello), Darren Criss (Raymond Ainsley), Laura Harrier (Camille Washington), Jeremy Pope (Archie Coleman), Samara Weaving (Claire Wood)

S01E07: A Hollywood Ending

S01E07: A Hollywood Ending

Předávání Oscarů se blíží, ale Ernieho zpráva nikomu na náladě nepřidá. Hattie McDaniel dá Camille životní radu a Archie se na červeném koberci pořádně předvede.

cz sk
1.5.2020
52 minut

Základní info:

Režie: Jessica Yu
Scénář: Ian Brennan & Ryan Murphy

Hrají: David Corenswet (Jack Castello), Darren Criss (Raymond Ainsley), Jeremy Pope (Archie Coleman), Laura Harrier (Camille Washington), Samara Weaving (Claire Wood), Jake Picking (Rock Hudson), Dylan McDermott (Ernie West), Jim Parsons (Henry Wilson), Patti LuPone (Avis Amberg), Holland Taylor (Ellen Kincaid), Joe Mantello (Dick Samuels), Michelle Krusiec (Anna May Wong), Mira Sorvino (Jeanne Crandall), Katie McGuinness (Vivien Leigh), Queen Latifah (Hattie McDaniel), Daniel London (George Cukor), Colette McDermott (Josephine), Roz Witt (slečna Stinsonová), William Knight (Harry Golden), Chad Doreck (John Banks),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nikik22

Spoiler

Dick si zasloužil víc než umřít off screen.

31.8.2020 | 11:36:36
SaDiablo

dost nerealistický, jak bučeli na archieho, a potom ho v klidu nechali doříct zbytek jeho proslovu. ale ellen a dicka jsem si úplně zamilovala. a queen latifah. <3

17.6.2020 | 19:18:24
KevSpa

Nádhera. Chci víc.

webmaster, korektor
12.6.2020 | 4:35:02

Stav titulků

Epizoda S01E07: A Hollywood Ending

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama