Hollywood
80/100 - 16×

Hollywood

Ryan Murphy přichází s dalším seriálem ze své dílny pro streamovací stanici Netflix. Tentokrát se zaměří na losangeleskou čtvrť Hollywood, která je známá svým zábavním průmyslem. Tato minisérie je popisována jako „milostný dopis Zlaté éře Tinseltownu“.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
hrají
David Corenswet (Jack Castello), Darren Criss (Raymond Ainsley), Laura Harrier (Camille Washington), Jeremy Pope (Archie Coleman), Samara Weaving (Claire Wood)
redaktoři
tominotomino


Hollywood představuje svou úvodní znělku

Hollywood představuje svou úvodní znělku

Ještě před samotnou premiérou byla na oficiálním Twitteru seriálu zveřejněna úvodní znělka, která nás bude všemi díly provázet. Můžete tak zjistit, kdo všechno bude patřit mezi hlavní postavy a společně s některými si i vyšplhat na hollywoodský nápis.

3 0
30.4.2020

Thumbnail Play icon

Jak jste si tedy mohli všimnout, mezi hlavní představitele seriálu patří herci David Corenswet, Darren Criss, Laura Harrier, Jeremy Pope, Samara Weaving, Jake Picking, Dylan McDermott, Joe Mantello, Jim Parsons, Holland Taylor a Patti LuPone. Sedm z těchto herců jste mohli vidět v jiném z Murphyho projektů jako jsou seriály American Horror Story, American Crime Story, Glee, The Politician, Pose, a filmy The Normal Heart a připravovaný The Boys in the Band. Laura Harrier, Samara Weaving, Jake Picking a Holland Taylor spolupracují s Ryanem Murphy prvně, avšak jak je u tohoto režiséra zvykem, je velká pravděpodobnost, že je uvidíme v nějakých jeho dalších projektech.


(Na čem herci už dříve s Murphym spolupracovali? Foto: TheHollywoodRe­porter)

Diskuze /1

Rik

Upoutávka supr,snad bude takový i seriál.

30.4.2020 | 18:10:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E07: A Hollywood Ending

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama