Home Fires
92/100 - 5×

Home Fires

Druhá světová válka dolehla i na hrabství Cheshire. Zatímco muži z těch nejodlehlejších vesnic musí do boje, jejich ženy odmítají sedět doma a čekat. Spojí se a společnými silami podpoří všechny válečníky výrobou jídla, šatů nebo bot. Seriál je natočen podle knihy Jambusters.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ITV | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný

S02E02: Episode 2

S02E02: Episode 2

Zprávy o Bowersově rozvodu zasáhly noviny a Lauraova (Leila Campbell) hanba se stala veřejnou, což má závažné důsledky pro její přátelství s Tomem a budoucnost operace.

cz sk
10.4.2016
1 hodina

S Bobem (Mark Bazeley) zpět a zraněným v nemocnici přitažlivost mezi Pat (Claire Rushbrook) a Marek (Alexandre Willaume) se dostanou do ostré úlevy, ale riziko, že budou jednat podle svých pocitů, je obrovské. Stan (Chris Coghill) se po dovolené vrací domů, ale šťastné shledání s Stephem (Clare Calbraith) pochází z jeho znepokojivého přístupu k invazi. Frances (Samantha Bond) při čtení vůle zjistí, že Peter před ní uchovával obrovské tajemství, ale překvapivý návrat jednoho konkrétního vesničana jí nabízí nějaké nečekané pohodlí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama