Homecoming Popis

Homecoming

Homecoming

Julia Roberts v hlavní roli psychologického thrilleru Homecoming hraje sociální pracovnici v tajném vládním zařízení, které je přidělen voják připravující se na návrat k životu řadového občana. Za seriálem stojí Sam Esmail, tvůrce hackerského dramatu Mr. Robot.

O čem je Homecoming

Dobré úmysly, nevyzpytatelní šéfové, zvyšující se paranoia a nečekané důsledky, které se vymykají kontrole. Heidi pracuje pro Homecoming, zařízení pomáhající vojákům přizpůsobit se životu v civilu. O několik let později už vede zcela nový život, přičemž ministerstvo obrany zpochybňuje důvody jejího odchodu. Heidi si náhle uvědomuje, že za verzí příběhu, kterou si sama namlouvala, se skrývá úplně jiná verze – ta pravdivá.

Hlavní herecký ansámbl

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Goldensmile

Tenhle seriál sem začala koukat jenom kvuli Julii Roberts, mojí platonické lásce , a dobře sem udelala. Kamera suprová, herci vynikající.Topka.

9.2.2019 | 20:24:33
Mimamoru

Naprostá bomba! Tenhle styl je moje kafe, takže já si přišel na své a neskutečně, po dlouhé době, jsem si užil seriál od začátku do konce. Bohužel je to jeden z těch seriálu pro náročnější a tak se asi zmůže na průměrné hodnocení. Každopádně kamera…ta kamera je krásná, herecké výkony fascinující a příběh je plný. Žádné mezery. Dává to smysl a všechno to působí tak přirozeně, až jsem se občas cítil zvláštně spjatý s dějem. Výborný zážitek, snad nebude další série. Takhle to bylo supr!

27.11.2018 | 14:56:06

Stav překladu

Epizoda S01E10: Stop

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @lukascoolarik
Korekce: @lukascoolarik

Pokud chcete mou práci odměnit

Sedí na verze:

  • iNSiDiOUS

Dotazy k titulkům můžete pokládat v naší diskuzi.

Nejlepší epizody

Reklama

Nejlepší postavy

Kdy kdo slaví

Reklama

Sledujte nás