Homeland (Ve jménu vlasti)
92/100 - 311×

Homeland(Ve jménu vlasti)

Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní“ z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem bipolární agentky Carrie, která s kolegy ze CIA bojuje proti terorismu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), F. Murray Abraham (Dar Adal), Maury Sterling (Max Piotrowski), Elizabeth Marvel (Elizabeth Keane), Jake Weber (Brett O'Keefe), Linus Roache (David Wellington), Morgan Spector (Dante Allen), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Costa Ronin (Jevgenij Gromov), Rupert Friend (Peter Quinn), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Damian Lewis (Nicholas Brody), Morena Baccarin (Jessica Brody), Jackson Pace (Chris Brody)

S03E12: The Star

S03E12: The Star

Bezpečnostní jednotky se pomalu stahují kolem Carrie a Brodyho, který se marně snaží najít vykoupení a mír. Mezitím Saul plánuje poslední zoufalý pokus o záchrannou misi.

cz sk
15.12.2013
2 380 000
1 hodina

Scénář: Alex Gansa, Meredith Stiehm
Režie: Lesli Linka Glatter

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

KONEČNĚ!! Ve chvíli, kdy vydechnul naposledy, jsem to chtěl slavit!! Konečně toho hajzla zabili, sral mě tam od první série, přesně od chvíle, kdy poprvé zakleknul na ten koberec!! A Carrie mu tam ještě vyškrábe hvězdu? Ta anča je díl od dílu tupější! Ten ředitel ji to vysvětlil naprosto přesně, tu stěnu by jeho hvězdou znesvětil!!

Upřímně, kdyby Brody přežil, na další sérii bych se už nepodíval! Takhle se na ni celkem těším, i když na Carrie už taky zrovna moc ne…

9.2.2021 | 9:22:06
mirako

9/10

20.1.2021 | 1:58:55
SaDiablo

Nedovedu si to představit bez Brodyho, jako vůbec… A hlavně že to bylo jejich poslední rozloučení fuu… Postavy s příjmením Lockhart to mají asi automaticky přednastavený, protože Mr Director je Mr Kokot. Zároveň jsem zvědavá, jaká bude další série.

19.9.2017 | 19:11:12
ZabyJack

Začiatok serie bol premna celkom nudny a začinal som si mysliet že tato seria cely seria potopy ale v polovici to začinalo naberat tempo ktore vydržalo až do konca. Smrt Brodyho som očakaval ale nepredstavoval som si ju takto a dokonca ani v tejto serie kde bol Brody skôr vedľajšia postava. Po nie velmi dobrej serii dokonale finale ktore by mohlo ukončit cely sérial.

27.7.2017 | 3:35:24
hayemaker8

SPOILLER k tejto casti!!! ufff tak postava brodyho bola strašne smutná, dlhé roky mučenia v Iraku, smrť isi, po návrate neverná manželka, pokus o odpálenie sa, šikanovanie zo strani FBI, útek z USA, katastrofálne podmienky vo Venezuele + heroín, následne dalsi návrat, odvykačka, nešťastná láska s carrie, a ten koniec ani netreba komentovať,, PRE MŇA jedna s najsmutnejších postáv seriálovej histórie

15.6.2017 | 15:53:02
psychko

Ach ty preklepy

7.9.2014 | 12:27:16
Coleator

Třetí řada prostě byla obrovská chyba! Seriál měl prostě skončil po dvou sezonách. Celé to bylo postavené na hlavu – a finále tomu nasadilo korunu.

26.12.2013 | 23:23:59
ElektronickyOtisk

Obrovský obdiv k tvůrcům, že se nebojí dělat zásadní rozhodnutí. Tohoto si velice cením. Konečně zase jednou seriál, u kterého už jasně víme, že hlavní postavy mohou kdykoliv zemřít a bude v budoucnu opravdu třeba se reálně bát o jejich životy, jako je tomu v Boardwalk Empire a Hře o Trůny. Brodyho příběh skončil, už nezbylo co vypravovat. Tohle je to nejlepší a zároveň nejemociálnější ukončení jeho linie. Třetí série měla celkově lehce pomalejší tempo, než druhá (druhou považuji zatím za nejlepší), ale poctivě budovala příběh až do klimatického finále. Po Breaking Bad nejlepší letošní seriálový zážitek.

20.12.2013 | 10:44:53
janeicka

Vůbec nevím, jak tento díl či třetí řadu hodnotit. Po perfektních dvou sezónách najednou obrovský propad dolů, konec série byl zase velmi nadprůměrný, ale jak skončil poslední díl? Ptám se jen proč? A pak ještě v posledních deseti minutách nemístné rozhodování co teda udělat s dítětem, vůbec mi to sem nepasovalo, což jde ale říct i o úvodních dílech série. Celkově velké zklamání…

19.12.2013 | 9:58:19
D&J

Skvělé finále, ale taky mi to přišlo spíše jako finále celého seriálu a tak by ho taky nejlépe zakončili.. bojím se, že 4. série tvůrcům spíše uškodí a seriál si tím může dost zhoršit reputaci, na rovinu bylo zjevné, že Brody byl jasně nejlepší postavou seriálu.. Ale uvidíme, snad budeme mile překvapeni, rozhodně budu sledovat dále :)

18.12.2013 | 16:06:21
1

Stav překladu

Epizoda S08E12: Prisoners of War

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @KevSpa

Sedí na verze: GHOSTS, ION10, AMZN, TBS, BTX

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Homeland

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama