Homeland (Ve jménu vlasti) Anketa: Brody

Anketa: Brody

Anketa: Brody

Čtvrtá série se pomalu přehoupla do své druhé poloviny. Svůj názor, zda-li se vám při jejím sledování stýská po Brodym, můžete vyjádřit hlasováním v naší anketě (uvnitř článku). V diskuzi zde či na fóru se pak můžete podělit o vše, co si myslíte o aktuálním dění v Homelandu.

3 0
5.11.2014

Chybí vám Brody?

42%
42%
10%
6%
333 hlasů

PS: A co ostatní Brodyovic? :)

Diskuze /3

M.i.k.e

upřímně nestýská…už ve trojce bylo jeho využítí takové trochu na sílu a bylo na čase to posunout jinam.bál jsem se too,neřikám,že ne,ale zatim to tvůrci zvládají s bravurou…

#3 mrco1991
5.11.2014 | 19:53:16
Jintaj

Nick Brody byla už od pilotního dílu klíčová postava. Na něm to de facto celé stálo. Jeho smrtí v Íránu měl být ukončen i celý seriál. Čtvrtá série mi zatím přijde jako nastavovaná kaše, Dá se na to koukat, ale zatím tomu chybí náboj, který měla první a hlavně druhá řada.

5.11.2014 | 21:57:22
mrco1991

#1 M.i.k.e: Lenže potenciál jeho využitia je čisto len na tvorcoch ako sa k tomu postavia, neviem ako si niekto môže myslieť že z toho dostali všetko čo sa dalo keď mohli vymyslieť milión ďalšíh verzii a zápletiek aby tam herca udržali, myslím si že absencia Brodyho určite nieje tím že už sa nedal využiť jeho potenciál…

23.12.2014 | 10:58:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás