Homeland (Ve jménu vlasti) Vyhodnocení ankety

Vyhodnocení ankety

Vyhodnocení ankety

V lednu jsme se vás zeptali, co si myslíte o potenciálním páru Carrie & Quinn. Jak hlasování dopadlo, si můžete přečíst v krátkém článku, který mimo jiné obsahuje i další postřehy z PaleyFestu.


6 0
11.3.2015

Otázka byla prostá:

Fandíte páru Carrie & Quinn?


50%
24%
15%
10%
147 hlasů

Jak sami vidíte, hlasování se zúčastnilo 147 uživatelů a většina z vás měla jasno.

15 % z vás, čili 22 uživatelů, považuje tuto záležitost za zcela nepodstatnou a pro děj nedůležitou. Pokud je vám to jedno, můžete klidně přestat číst.

Přesně polovina, tedy 74 fanoušků (50 %), je pro tu možnost, aby se CarrieQuinnem dali dohromady. Jak to mezi nimi dopadne, není jisté, na odpověď si budeme muset počkat až do října. Ale nebojte se, tvůrci stále zvažují, co s těmi dvěma provedou.

Zatím to vypadá, že spíš potěší těch 15 z vás (10 %), kteří jste hlasovali jednoznačně proti. Pokud se vám při představě těch dvou spolu obrací kufr, asi vás potěší, že jim momentální situace nepřeje. Quinn ztracený v Sýrii, Carrie kdesi v Evropě, dva a půl roku od prvního polibku…

Druhý nejvyšší počet hlasů, tedy 36 (24 %), ukazuje, že podstatná část fanoušků ještě neví, co si přesně o tomto párečku myslí. Třeba potřebují trochu víc společných scén, nebo hlouběji nahlédnout do myšlenek jednotlivých aktérů. Uvidíme, jestli (a jak) se tato téměř čtvrtina hlasujících třeba během 5. série dodatečně vyjádří.


Zdroj: Showtime

Nedávno jsme vás informovali o dění na právě probíhajícím PaleyFestu. Mezi tvůrci seriálu se tam mj. projevila nesourodost v názoru, zda dát CarrieQuinnem dohromady.Téměř všichni scenáristé s výjimkou Alexe Gansy a Meredith Stiehm byli rázně proti tomu. Stiehm, která napsala kritizovanou finálovou epizodu 4. řady, by ráda dala těm dvěma šanci. „Jsem jejich divokým zastáncem. Cítila jsem, že je mezi nimi něco ve vzduchu od prvního dne, kdy se setkali,“ řekla.

Zdroj

Diskuze /1

džejdžej

pozdě, ale přece : doufám, že názor většiny scénáristů i do budoucna převáží. svět je narvaný telaty, co si kdykoliv začnou s kýmkoliv, netřeba přidávat. Přátelství (neplést s boyfriend a girlfriend !!!) je vzácnost, a to je to, co mezi nima ve vzduchu cítím já.

4.4.2017 | 11:26:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás