Homeland (Ve jménu vlasti) Claire Danes získala nominaci na Satellite Award

Claire Danes získala nominaci na Satellite Award

Claire Danes získala nominaci na Satellite Award

Mezinárodní akademie novinářů nominovala Claire Danes za její herecký výkon v Homelandu. Za roli Carrie Mathison získala tuto cenu už dvakrát. Podaří se jí letos zabodovat potřetí?


19 0
4.12.2015

V kategorii nejlepších hereček v dramatickém seriálu jsou spolu s ní nominované Lady Gaga (American Horror Story: Hotel), Tatiana Maslany (Orphan Black), Taraji P. Henson (Empire), Robin Wright (House of Cards), Kirsten Dunst (Fargo) a Felicity Huffman (American Crime). Konkurence je tedy veliká a 21. února 2016 se během předávání Satellite Awards dozvíme, zda se Claire Danes podaří už potřetí získat tuto cenu za Homeland. Tu si za ztvárnění Carrie Mathison odnesla již v letech 2011 a 2012.

Foto: Showtime

Diskuze /1

stes

Zasloužila by si to.

9.12.2015 | 15:10:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás