Homeland (Ve jménu vlasti) Další informace o páté sérii

Další informace o páté sérii

Další informace o páté sérii

TVLine odpovídalo na dotazy čtenářů a mimo jiné se objevila i odpověď na otázku týkající se páté série Homelandu. Co nového jsme se o nové řadě dozvěděli?


6 0
15.4.2015

Je docela brzy se ptát na detaily k nadcházející sezóně seriálu, ale pár drobností přece jen víme. Pátá série, která na finále té předchozí navazuje po téměř tříleté mezeře, nám ukáže, jak moc se Carrie a Saul odcizili.

Na začátku páté série můžeme vidět Saula, který se vrátil zpět do CIA, zatímco Carrie ústřední zpravodajskou službu opustila,“ prohlásil výkonný producent seriálu Alex Gansa. „Tahle situace mezi nimi pochopitelně vytvoří propast, budou si tedy vzdáleni nejen psychicky, ale i fyzicky.


(Foto: Showtime)

Carrie bude odloučena i od dalšího bývalého kolegy, Petera Quinna. Když je řeč o těchto potenciálních milencích, Gansa přiznává, že se scenáristé nejsou schopni shodnout.

Část tvůrců je pro, část proti, všichni přemýšlí nad tím, nakolik je spojení mezi Carrie a Quinnem romantické a není-li spíše propojené s jejich prací. Jak je možné, že se navzájem tak dobře znají? Jak silná je jejich touha hodit práci v CIA za hlavu a žít své životy? To jsou otázky, se kterými jsme se prali. Prali jsme se s nimi minulou sezónu a pereme se s nimi i teď.

Zdroj

Diskuze /1

mike2

Myslím, že jak časový skok, tak změna poměrů by mohly seriálu jedině prospět. Ale to bude hlavně tím, že na rozdíl od mnoha jiných jsem čtvrtou sérii považoval (a stále považuju) za naprosto zoufalý úlet, takže kdyby na ni chtěli bezprostředně navázat a pokračovat v podobném duchu, nejspíš bych se seriálem skončil po dalších dvou až třech dílech.

19.4.2015 | 1:30:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás