Homeland (Ve jménu vlasti) Další novinka o páté řadě

Další novinka o páté řadě

Další novinka o páté řadě

Na stránkách E! Online se objevil další krátký spoiler týkající se toho, co nás čeká příští sezónu v Homelandu. A vypadá to, že se všechno změní. Že by další restart seriálu?


9 0
19.3.2015

Ptáte se, jak moc se seriál Homeland na podzim promění, a jestli bude pátá řada opravdu tak odlišná od řad předchozích, jak slibují tvůrci? Odpověď je prostá. Ano! Vedle toho, že nás čeká skok časem o dva a půl roku dopředu, a krom Carriina odchodu ze CIA, to vypadá, že se máme vskutku na co těšit. Carrie Mathison by totiž možná mohla spolupracovat s německou zpravodajskou službou zajišťující bezpečnost, tedy nejspíše s BfV (Bundesamt für Verfassungsschut­z).

(Foto: Showtime)


To vše samozřejmě znamená, že se potkáme s novými tvářemi. „Už jsme pomalu začali přemýšlet nad tím, jak rozvrhneme prvních pár epizod. Víme, kam umístíme dění seriálu, takže můžeme směle vytvářet nové rozmanité charaktery,“ prozradila výkonná producentka seriálu Meredith Stiehm. „Čeká nás dost zásadní časový posun, takže Carrie a ostatní postavy potkáme tak, jak na ně nejsme vůbec zvyklí, v úplně novém světě.“

Bohužel však už neprozradila, koho konkrétně myslí těmi „ostatními postavami“. Scenáristé tak stále mlží o tom, zda se v páté sérii vrátí fanoušky milovaný Peter Quinn.

Mimochodem, dokážete si to představit? Carrie a střední Evropa?

Zdroj

Diskuze /1

turcmen

Doufám, že je to jenom předčasný apríl :(

19.3.2015 | 22:36:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás