Homeland (Ve jménu vlasti) Elizabeth Marvel si zahraje nově zvolenou prezidentku

Elizabeth Marvel si zahraje nově zvolenou prezidentku

Elizabeth Marvel si zahraje nově zvolenou prezidentku

Známe ji jako prezidentskou kandidátku z House of Cards a nyní ji čeká podobná role. V šesté sérii Homelandu ztvární Elizabeth Marvel nově zvolenou americkou prezidentku.


10 0
27.7.2016

Elizabeth Marvel je první ohlášenou hereckou posilou nadcházející sezóny. Zahraje si bývalou senátorku Elizabeth Keane, která byla nově zvolena do prezidentského úřadu. Do samotné inaugurace je však ještě daleko a právě v tomto období se bude šestá série odehrávat. Je jisté, že její nástup do úřadu bude v ohrožení. Keane je popisována jako chytrá, okouzlující a přímočará žena.

Foto: Showtime


Podobnost se skutečnou prezidentskou kandidátkou Hillary Clinton samozřejmě není náhodná. Ta se právě včera dočkala na demokratickém sjezdu coby první žena oficiální nominace za jednu z hlavních stran. Homeland tak opět odráží aktuální dění. Jelikož ale byla premiéra šesté řady přesunuta až na leden 2017, budeme už v té době znát vítěze. Otázkou je, zda i ve skutečnosti Hillary Clinton porazí Donalda Trumpa a stane se tak první ženou v úřadu amerického prezidenta.

Elizabeth Marvel je pro tuto roli jednoznačně výbornou volbou. Ostatně už v House of Cards si zahrála prezidentskou kandidátku Heather Dunbar, takže to pro ni nebude neprobádané pole. Z dalších seriálů, ve kterých se objevila, můžeme zmínit druhou řadu Farga, Person of Interest či Law & Order: Special Victims Unit.

Diskuze /1

JohnLuther

Super, herečka ktorú neznášam… Dúfam že sa tam nebude moc vyskytovať aj keď o tom pochybujem, kedže ju aj reálne obsadili. :)

29.7.2016 | 21:43:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás