Homeland (Ve jménu vlasti) Herecká posila

Herecká posila

Herecká posila

Týdeník Entertainment Weekly zveřejnil koncem listopadu článek, ve kterém fanoušky Homelandu informoval o přírůstku do hereckého ansámblu seriálu. Spoiler alert! Zvědavé duše nechť nahlédnou, pokud se ale chcete nechat překvapit, nepokračujte ve čtení.


2 0
20.12.2014

Stanice Showtime obsadila do jedné z velice překvapujících (a klíčových) rolí divadelní herečku Victorii Clark. Ta má na svém kontě mnohá ocenění (Tony Award), proslavila se především skrze muzikály Sestra v akci či Popelka. Role, kterou Victoria dostala, byla do poslední vteřiny přísně střeženou a utajovanou záležitostí.

Victoria Clark si zahraje matku Carrie Mathison!


Týdeníku Entertainment Weekly bohužel nebylo povoleno prozradit, kdy a proč se Carriina máma v seriálu objeví, ani na kolik epizod se s ní můžeme těšit. Ale jistě se jedná o vítanou možnost, jak nahlédnout hlouběji do příběhu Carrie, a třeba i lépe pochopit její charakter.

Dočkáme se Victorie už ve finále 4. série nebo nám ji tvůrci představí až příští podzim? A jak se vám herečka líbí, vídíte tam nějakou podobu s Claire Danes? Vybrali tvůrci dobře?

Zdroj

Diskuze /3

lada8791

Mno..... Zajímavé :-) Jestli se objeví už teď v posledním dílu, tak je to pravděpodobně TA osoba na kterou Carrie tak nevěřícně pohlédne když se vrátí domů tedy ke své sesdílu :-) Viz. ukázka z 12. dilu :-)

#2 lada8791
22.12.2014 | 1:40:09
lada8791

......domů tedy ke své sestře… :-) #1 lada8791:

#3 makishek
22.12.2014 | 1:43:28
makishek

#2 lada8791: pravda :)

webmaster
22.12.2014 | 9:11:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás