Homeland (Ve jménu vlasti) Homeland proměnil 2 nominace Emmy

Homeland proměnil 2 nominace Emmy

Homeland proměnil 2 nominace Emmy

Na Emmy to praskalo emocemi, když Henry Bromell posmrtně získal ocenění za „Nejlepší scénář k dramatickému seriálu“ (za epizodu Q&A). A ani Claire Danes, která zvítězila ve své kategorii „Nejlepší herečka v hlavní roli“ už podruhé za sebou, Henryho Bromella ve svém poděkování neopomněla zmínit: „Byl úžasný člověk a byl tak milý. A my všichni na něj každý den vzpomínáme v seriálu, který boří hranice.“

3 0
23.9.2013

Diskuze /4

sir Humphrey Appleby

já nevím, tyhle herecké ceny Claire Danes je dobrá herečka, ale v tý druhý sérce jsem ji tu agentku nějak nevěřil, z toho ústředního hereckého trojlístku byla jasně nejslabší. Asi není mezi ženskejma konkurence, či co :-)

#2 Pato8
24.9.2013 | 12:37:46
Pato8

#1 sir Humphrey Appleby: Podľa mňa to bolo zaslúžené, i keď je pravda, že Mandy Patinkin či Damian Lewis hviezdili o trošku viac. Ale obecne, ženské postavy nebývajú v seriáloch až také výrazné, myslím, že v nomináciách v tejto kategórii boli hlavné favoritky Claire a Robin Wright, kdežto napríklad pri nomináciách na „Outstanding Lead Actor in a Drama Series“ to bolo zrejme podstatne vyrovnanejšie, keďže všetci tí herci hrajú, ako som spomínal, výraznejšie postavy. Čo sa scenára týka, podľa mňa je to zaslúžené, Q&A bola skvelá epizóda.

#3 sir Humphrey Appleby
24.9.2013 | 15:18:46
sir Humphrey Appleby

#2 Pato8: to je těžký no, já jen, že mi v tý druhý sérii nepřišla moc věrohodná a místama mi lezla na nervy, taky sem tu sérii považoval za dost slabší, hlavně kvůli té dějové linii Brodyho dcery… Pravda poslední díl to vše zahladil :-) V hercích jsem trošku byl překvapenej, že to nevyhrál Kevin Spacey,a le jak píšeš, tam tam byla hrozná konkurence..

#4 KevSpa
24.9.2013 | 19:18:09
KevSpa

#3 sir Humphrey Appleby: Mně tedy přišla věrohodná naprosto. Claire hlavně dokonale hraje člověka s bipolární poruchou a to je i důvod, proč za to opět byla oceněna. To není zrovna snadné zahrát.

webmaster
26.9.2013 | 4:45:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás