Homeland (Ve jménu vlasti) Homeland se dočká páté řady!

Homeland se dočká páté řady!

Homeland se dočká páté řady!

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Homelandu. Stanice Showtime schválila další řadu, takže se seriál vrátí i příští rok, a to už popáté! Co vy na to?

13 2
11.11.2014

Diskuze /5

Oveckoun

Ou jeee. To bude asi o tom, že největší bezpečnostním rizikem pro USA se stane Carrie. Ona už teď je jako neřízená střela a počkejme si ještě na další řadu :)

11.11.2014 | 10:59:35
Kamylko

zeby aj ju naverbovali ako Brodyho ? ukazali jej aka je skutocne jej krajina ? troska scifi no .. ale ktovie co maju pripravene :P

#5 Charmed
11.11.2014 | 12:43:57
psychko

výborná zpráva

19.11.2014 | 18:26:45
Monrougemerise

Hrozně jsem se bála, že to bez Brodyho nebude ono. Pořád mi tam sice chybí, ale je to tak skvělá série, že jsem moc ráda, že bude další.

19.11.2014 | 18:58:30
Charmed

To spíš Pakistán nezávisle na vysílání Homeland ukázaL, jaké jsou poměry tam: Vyvraždění dětí vojáků Talibanem před nedávnem , by scénáristy zřejmě ani v nejhorším snu nenapadlo… Takže bych bych ty protiamerické nálady brzdila, tam problém nebude…#2 Kamylko:

25.12.2014 | 17:13:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás