Homeland (Ve jménu vlasti) Nová role pro Razu Jaffreyho

Nová role pro Razu Jaffreyho

Nová role pro Razu Jaffreyho

Zaujal vás ve čtvrté sérii představitel Asára Khana, herec Raza Jaffrey? Pak vězte, že dostal možnost zahrát si v pilotu připravovaného dramatického seriálu CBS s názvem Code Black.


9 0
10.3.2015

Ukázal se býti vskutku šarmantním fešákem v roli pákistánského plukovníka Asára Khana ve čtvrté sérii Homelandu. Britský herec Raza Jaffrey nyní přijal nabídku ztvárnit dalšího idola žen, protějšek krásné Maggie Grace, v pilotním dílu připravovaného seriálu Code Black z dílny stanice CBS. Drama z lékařského prostředí, jehož scénář obstaral Michael Seitzman a režírovat jej bude David Semel, vychází z námětu celovečerního dokumentu Ryana McGarryho.

Děj je zasazen do jednoho z nejrušnějších a nechvalně proslulých oddělení lékařské pohotovosti v zemi. Točí se kolem čtyř rezidentů, kteří dostanou poprvé možnost zakusit, jaké to je pracovat na pohotovosti; a kolem lékařského personálu, který tyto rezidenty vede, učí a děsí.


Jaffrey si v Code Black zahraje Neala, znamenitého doktora, který věří, že citové vztahy s jeho pacienty jsou více než důležité, a hazardování s jejich zdravím je pro něj zcela nepřijatelné. Vedle Jaffreyho se v pilotní epizodě objeví výše zmíněná Maggie Grace (Lost nebo Californication), dále pak Luis Guzman (Community), oscarová Marcia Gay Harden (The Newsroom) a zatím téměř neznámá Melanie Kannakoda.

A pokud by vám šarmantní herec učaroval jako jeho krásné nastávající Laře Pulver, neváhejte a nahlédněte do jeho hubené filmografie. Jaffrey se kromě Homelandu objevil nedávno v Elementary, zahrál si i ve Smash a britských seriálech Mistresses a MI5.

Zdroj

Foto: Showtime, ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás