Homeland (Ve jménu vlasti) People's Choice Awards: Hlasujte pro Homeland

People's Choice Awards: Hlasujte pro Homeland

People's Choice Awards: Hlasujte pro Homeland

Pátá řada Homelandu získala dvě nominace na People's Choice Awards. Svými hlasy můžete i vy rozhodnout, zda v některé z nich seriál zaboduje.


10 0
7.12.2016

Slavnostní udílení People's Choice Awards proběhne 18. ledna 2017 a diváci mohou hlasovat až do 15. prosince 2016. Seriál Homeland je nominovaný v kategoriích Nejoblíbenější dramatický seriál placené televize a Nejoblíbenější herečka v seriálu placené televize, ve které můžete hlasovat pro Claire Danes.

Foto: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás