Homeland (Ve jménu vlasti) Premiéra Homelandu se přesouvá na leden

Premiéra Homelandu se přesouvá na leden

Premiéra Homelandu se přesouvá na leden

Stanice Showtime si zahrála menší škatulata, která se týkají i Homelandu. Šesté série se tak nedočkáme na podzim, ale až v lednu příštího roku. Ovšem zároveň je velká pravděpodobnost, že budou schváleny rovnou dvě další řady.


11 9
1.6.2016

Šesté řady Homelandu se sice dočkáme až v lednu, ale s touto špatnou zprávou přichází i jedna dobrá. Stanice Showtime je velmi blízko schválení sedmé a osmé série. Není samozřejmě vyloučeno, že i po třech nadcházejících řadách bude Homeland pokračovat dál, protože má stále co říct k aktuálním událostem ve světě.

Foto: Showtime


Natáčení se po dvou sezónách vrací do Spojených států, konkrétně do New Yorku, kde se začne natáčet letos v srpnu. Děj se bude odehrávat několik měsíců po událostech páté řady. Carrie Mathison nyní pracuje v nadaci, která pomáhá muslimům žijícím v USA. A jak jsme nedávno psali, vše se bude odehrávat během šesti měsíců od zvolení nového prezidenta a jeho nástupu do úřadu.

Diskuze /3

Cenki11

Nieeeee :( január ??? :( Whyy :(??

#2 Engeneer
1.6.2016 | 23:27:47
Engeneer

#1 Cenki11: Protože se ještě nezačalo natáčet :-)

#3 Angi
2.6.2016 | 6:32:29
Angi

#2 Engeneer: Whyyy? ;)

Ale vážně – dalších dvou – tří řad se docela děsím. To se zas dočkáme bipolárních problémů, depresí z toho, jaká je matka a odsunutí děcka stranou „pro jeho ochranu“, respektive – aby nezavazelo příběhu. Aby nezačali točit v kruhu, chtělo by to obmněnit postavy. A na Quinna ve špitále moc zvědavý nejsem =/

2.6.2016 | 10:36:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás