Homeland (Ve jménu vlasti) Premiéra Homelandu se přesouvá na leden

Premiéra Homelandu se přesouvá na leden

Premiéra Homelandu se přesouvá na leden

Stanice Showtime si zahrála menší škatulata, která se týkají i Homelandu. Šesté série se tak nedočkáme na podzim, ale až v lednu příštího roku. Ovšem zároveň je velká pravděpodobnost, že budou schváleny rovnou dvě další řady.

11 9
1.6.2016

Šesté řady Homelandu se sice dočkáme až v lednu, ale s touto špatnou zprávou přichází i jedna dobrá. Stanice Showtime je velmi blízko schválení sedmé a osmé série. Není samozřejmě vyloučeno, že i po třech nadcházejících řadách bude Homeland pokračovat dál, protože má stále co říct k aktuálním událostem ve světě.

Foto: Showtime


Natáčení se po dvou sezónách vrací do Spojených států, konkrétně do New Yorku, kde se začne natáčet letos v srpnu. Děj se bude odehrávat několik měsíců po událostech páté řady. Carrie Mathison nyní pracuje v nadaci, která pomáhá muslimům žijícím v USA. A jak jsme nedávno psali, vše se bude odehrávat během šesti měsíců od zvolení nového prezidenta a jeho nástupu do úřadu.

Diskuze /3

Cenki11

Nieeeee :( január ??? :( Whyy :(??

#2 Engeneer
1.6.2016 | 23:27:47
Engeneer

#1 Cenki11: Protože se ještě nezačalo natáčet :-)

#3 Angi
2.6.2016 | 6:32:29
Angi

#2 Engeneer: Whyyy? ;)

Ale vážně – dalších dvou – tří řad se docela děsím. To se zas dočkáme bipolárních problémů, depresí z toho, jaká je matka a odsunutí děcka stranou „pro jeho ochranu“, respektive – aby nezavazelo příběhu. Aby nezačali točit v kruhu, chtělo by to obmněnit postavy. A na Quinna ve špitále moc zvědavý nejsem =/

2.6.2016 | 10:36:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E12: Prisoners of War

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @KevSpa

Sedí na verze: GHOSTS, ION10, AMZN, TBS, BTX

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Homeland

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k osmé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás