Homeland (Ve jménu vlasti)
92/100 - 314×

Homeland(Ve jménu vlasti)

Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní“ z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem bipolární agentky Carrie, která s kolegy ze CIA bojuje proti terorismu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), F. Murray Abraham (Dar Adal), Maury Sterling (Max Piotrowski), Elizabeth Marvel (Elizabeth Keane), Jake Weber (Brett O'Keefe), Linus Roache (David Wellington), Morgan Spector (Dante Allen), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Costa Ronin (Jevgenij Gromov), Rupert Friend (Peter Quinn), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Damian Lewis (Nicholas Brody), Morena Baccarin (Jessica Brody), Jackson Pace (Chris Brody)

První střípky toho, co můžeme očekávat v druhé sérii

První střípky toho, co můžeme očekávat v druhé sérii

NOVĚ! Druhá série se vrátí 30. září 2012. Nemůžete se dočkat, až se na podzim zase začne vysílat seriál Homeland? Výkonný producent Alex Ganza odhalil několik detailů toho, co přijde v druhé sérii.

0 0
11.3.2012

Pro stanici Showtime a její loňskou roku Homeland byl velmi úspěšný rok. Seriál byl oceněný dvěma Zlatými Glóby a těší se zájmu i dobrému hodnocení od diváků i kritiků. Všechen zájem se nyní upíná na to, kam bude směřovat druhá sérii na podzim letošního roku.

Vzhledem k tomu, že seriál Homeland vychází z izraelské předlohy Hatufim (Unesený), by se řeklo, že mnoho vodítek z toho, co přijde, bychom mohli najít v původním zdroji. Bohužel to ale není ten případ. Jediný prvek, který zůstává stejný, jako bylo v původním seriálu, je voják (v seriálu Hatufim vojáci), který se vrátil do vlasti po mnoha letech v zajetí a musí se vypořádat se světem, který pokračoval v životu, zatímco on byl pryč. Přestože se v seriálu Hatufim objevilo několik záhad ohledně toho, co se stalo během zajetí, nejde o thriller, jako v případě Homelandu.

Druhá série Homelandu se začne natáčet v létě a právě teď je na čase zjistit, jaké zvraty nebo obraty nás na podzim čekají.

Časový skok

Fanoušci, kteří by se rádi dozvěděli, co se stalo s Carrie, když se pokoušela vyléčit svou bipolární poruchu s pomocí elektrošoků, budou možná trochu zklamaní plány pro příští sérii. Místo toho, abychom se vrátili tam, kde skončilo finále první série, nás čeká časový skok. Nebude se jednat o spojitý děj, uvidíme až výsledky, jaké přinesla léčba, kterou Carrie podstoupila.

Máme možnost skákat mezi jednotlivými sériemi, takže nebuďte překvapeni, pokud nezačneme hned následujícím dnem.

Tím, že trochu poskočíme v čase budeme moct umístit postavy do trochu jiné pozice, než tomu bylo tuto sérii. Dojde k restartu, pravděpodobně po časovém skoku a jak Carrie, tak Brody se ocitnou v jiné pozici, než ve které byli dosud.

Přestože jsou skoky v čase často až zneužívány, aby tvůrci mohli začít nanovo například po zničujícím ukončení série, jsou i případy, kdy časový skok zvládli dobře a můžeme dobře prozkoumat aspekty nové série a postav, které by jinak zkoumat nebylo možné.

Postavy

Díky perfektně načasovanému telefonnímu hovoru si seržant Brody, nyní také spící agent Al-Kajdy, zajistil místo ve druhé sérii a možná také místo v Bílém domě. Podle Gansy druhá série započne rozvíjením vysoce nepřátelského vztahu mezi Carrie a Brodym.

Středem zájmu této série tedy bude podobně jako v první sérii vztah mezi Carrie a Brodym. Důvod, proč jsme se rozhodili, že Brodyho nezabijeme ve filnále byl ten, že jejich vztah by tak zůstal nevyřešený. Něco, co vždy pozvedne seriál je nevyřešený příběh dvou lidí, který můžeme jako tvůrci oživit.

Producenti se stále zaměřují na další vývoj seriálu. A jako jediný důvod, proč v něm dál nechávat Brodyho je to, že „jejich vztah ještě není vyřešený“. Homeland nám přinese některé nové talenty. Například držitele Oskara, který už má k seriálu velmi blízko?

Myslím, že do seriálu přineseme nové postavy, obzvláště do CIA. Ale to zatím jen naznačuji.. Zatím nevíme, jak to vůbec bude. Řeknu vám jedno: Robin Williams tento seriál zbožňuje. Takže kdo ví? Umíte si představit Robina Williamse a Mandyho Patinkina v jedné scéně? Já bych to rád viděl.

Souhlasíme!

Příběh

Již jsme odhalili plánovaný časový skok, druhá série bude odrážet prezidentské volby v roce 2013, které budou ve stejnou dobu, jako vyjde druhá série.

Myslím si, že k volbám dojde. A bude na nich skvělé to, že se budou odehrávat právě když se bude vysílat Homeland. Bude to opravdu nádherná souhra událostí.

Nyní, když se Brodymu podařilo stát se v očích Abu Nazira nejen jednorázovým útočníkem, zaujme své postavení amerického hrdiny ještě víc, než by kdo čekal a pomůže formovat veřejné mínění podle Nazirových plánů. Jak řekl Nazir Brodymu: „Proč zabíjet muže, když můžete zabít myšlenku?“

Ale když dojde k časovému skoku, možná dojde u Brodyho k změně jeho plánů? Přepokládám, že to se dozvíme na podzim, kdy se na stanici Showtime začne vysílat druhá série.

Situaci o druhé sérii budeme i nadále sledovat a budeme vás průběžně informovat. Plánujeme taktéž rozšíření a vylepšení současného stavu webu.

Zdroj: screenrant.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E12: Prisoners of War

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @KevSpa

Sedí na verze: GHOSTS, ION10, AMZN, TBS, BTX

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Homeland

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama