Homeland (Ve jménu vlasti) Rozhovor (obsahuje spoilery!)

Rozhovor (obsahuje spoilery!)

Rozhovor (obsahuje spoilery!)

Jedná se o rozhovor s Nazanin Boniadi, představitelkou Fary Šerazí, pro Entertainment Weekly.

SPOILER ALERT! Článek je určen pouze těm, kteří už viděli epizodu S04E10: 13 Hours in Islamabad. Všichni ostatní čtěte jen na vlastní nebezpečí, rozhovor totiž obsahuje spoilery.


6 0
14.12.2014

Byla součástí hlavního hereckého ansáblu Homelandu, ale po poslední epizodě (13 Hours in Islamabad) se musela se seriálem rozloučit. Analytička CIA Fara Šerazí, kterou herečka Nazanin Boniadi ztvárnila, byla zabita poté, co Haqqání převzal kontrolu nad americkým velvyslanectvím v Islámábádu. Nazanin se připojila k tomuto dramatickému seriálu od Showtime v minulé sérii, její postava byla pověřena vysledováním bankovních stop vedoucích zpět do Íránu. Fara se rychle stala hlasem rozumu a soudnosti celého seriálu a i v této sérii se ukázala býti nepostradatelnou.

Po poslední epizodě Nazanin poskytla rozhovor Entertainment Weekly, ve kterém prohlásila, že se o smrti své postavy dozvěděla teprve tři týdny předtím, než měla být tato scéna natočena.


Zavolal mi Alex Gansa [jeden ze scenáristů], zrovna když jsme měli v Kapském Městě promítací premiéru 4. série pro herce a štáb. Řekl mi, že pro mě má nemilé zprávy – že se scenáristé rozhodli ukončil Fařinu pouť, ale že její konec bude velice poetický,“ prohlásila smutně Nazanin. Pak smířeně dodala: „Vysvětlil mi, proč se tak rozhodli, a bohužel to vše nakonec perfektně dávalo smysl. Pro herce je vždy těžké slyšet o smrti jeho postavy, ale v každém případě platí, že herec slouží fungování příběhu, a pokud je smrt jeho postavy ve prospěch příběhu, pak nezbývá než prostě jít dál.

Přestože tomu Nazanin rozuměla, přiznala, že na tyto novinky nebyla připravená, naprosto ji šokovaly a zaskočily.

Dva týdny jsem truchlila. Tato zkušenost pro mě byla velkou neznámou, jako herečka jsem tohle nikdy předtím nezažila. Fandila jsem své postavě, přirostla mi k srdci, přímo jsem si ji zamilovala, nebylo snadné nechat ji jít. Sledovat tu epizodu bylo nesnesitelně těžké.

Naneštěstí pro fanoušky Homelandu se dost možná nejedná o jedinou smrt v této sérii. Minulý měsíc totiž TV Line informoval zdroj blízký produkčním, který prohlásil: „Nedávno se natáčela komplikovaná pohřební scéna v jedné kapli v Kapském Městě. Tato scéna se nejspíš dostane do finálového dílu 4. série.

Co myslíte, „dočkáme se“ Fařina pohřbu až ve finále 4. řady, nebo do té doby přijdeme ještě o někoho dalšího?

Zdroj

Diskuze /3

villain

Krásná žena, dobrá herečka, její postavy je mi líto…

14.12.2014 | 20:55:31
Londo

Sázím buď na Quinna, nebo Saula.

14.12.2014 | 22:29:30
Drtic

Byla najkrajšía žena v seriáli, a skvelá postava pochopitelne bude chýbať.

17.12.2014 | 18:08:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás