Homeland (Ve jménu vlasti) Rozhovor s Rupertem Friendem

Rozhovor s Rupertem Friendem

Rozhovor s Rupertem Friendem

Herec Rupert Friend odpovídal na stránkách Reddit na dotazy fanoušků (AMA = Ask Me Anything). Krom jeho role Agenta 47 a prince Alberta přišla na přetřes i postava Petera Quinna.


6 0
16.3.2015

Rupert Friend se vyjádřil k mnohému, my jsme pro vás ale vybrali jen ty otázky a odpovědi, které se vztahovaly k roli Petera Quinna a seriálu.

Otázka: Kdybys mohl v Homelandu na jeden den hrát někoho jiného, koho by sis vybral a proč?
Odpověď: Nikoho jiného bych nehrál. Ale rád bych se třeba postavil za kameru… Což už mi dovolili loni na mé narozeniny, natočil jsem jeden-dva záběry.


Otázka: Nejprve ti chci poděkovat za to, že sis na nás udělal čas. Jsem velkým fandou tvé práce. Mám několik otázek: 1) Vzhledem k tomu, že je Homeland politický thriller, nepřekvapuje tě, jak někteří diváci prožívají dynamiku mezi Carrie a Quinnem? 2) Můžeš nám prozradit, co Quinna čeká po finále 4. řady? Na PaleyFestu v Los Angeles jsem slyšel, že pan Gansa a jeho tým už tvrdě pracují na scénáři k 5. sérii.
Odpověď: Claire a já jsme o tom loni mluvili a pravda je taková, že jsme spolu paradoxně nehráli nic romantického, a přesto diváci cítí, že mezi našimi postavami něco je. To mi přijde velice zajímavé, protože to podněcuje otázku, jestli prostě jen nevidíme to, co chceme vidět… Co se týče příští sezóny, bohužel musím přiznat, že nevím, jestli se Quinn vrátí, ale abych panu Gansovi nějak nekřivdil, pochybuju, že on sám to už v tuto chvíli ví. Dostáváme scénáře až těsně před natáčením, doslova pár dní předem.


Foto: Showtime

Otázka: Proč to Quinn s Carrie tak rychle vzdal, ukončil to dřív, než to začalo?
Odpověď: Ta představa, že by se měl někomu otevřít, nebo být zranitelným, je pro něj velmi složitá. Je to jako okno, které nesmí zůstat otevřené příliš dlouho. A já si myslím, že na zdánlivě pořádného drsňáka je v jeho nitru spousta citlivosti. Tak se radši vrátil k tomu, co už zná, a to okno prostě zavřel.

Otázka: Nacvičujete s Carrie scény před natáčením? Nebo se spíše necháte vést režisérem?
Odpověď: Ani jedno. Je to všechno velmi instinktivní. Dokonce ani nezkoušíme. Prostě na to vždycky rovnou vlítneme.

Otázka: Musím přiznat, že Quinn je první televizní charakter, do kterého jsem se kdy zamilovala. Můžeš nám o něm prozradit něco, co ze seriálu nevíme? Co dělá ve volném čase, má nějaké koníčky? Nebo prostě jen zabíjí lidi?
Odpověď: Nemá rád želé a koblihy. A opravdu nesnáší vafle. Ve volném čase hraje na počítači Hearthstone, ale o tom nikdo neví. Vyrábí věci ze dřeva. A je až podivně dobrý bruslař.


Foto: Showtime

Otázka: Znáš se přes kolegyni Claire Danes s jejím manželem Hughem Dancym? Jste přátelé? Nechtěl by sis s ním zahrát v jeho seriálu Hannibal?
Odpověď: Hugh je fantastický člověk! Klidně bych do toho šel, ale koho bych si mohl v seriálu zahrát? Přiznám se, že jsem to nikdy neviděl.

Otázka: Jak jsi reagoval na scénář k finálové epizodě 4. řady? A co si obecně myslíš o celém tom vztahu Carrie a Quinna?
Odpověď: Byl jsem tím vývojem překvapený, ale o tom to je. Celou dobu předpokládáte, jak se vaše postava zachová a tvůrci to zařídí tak, že se nikdy netrefíte.

Otázka: Byl bys schopný dělat Quinnovu práci?
Odpověď: Byl by Quinn schopný dělat tu moji?

Otázka: Co tě přimělo začít sledovat Homeland? Máš nějaké oblíbené scény nebo epizody?
Odpověď: Tehdy jsem stavěl dům, neměl jsem ještě ani topení a bydlel jsem víceméně na staveništi. Měl jsem každou neděli svůj rituál – nalil jsem si víno, pustil si Homeland a baštil párky. Na seriál jsem se dívat přestal, když jsem v něm dostal roli. Když jsem si na to teď tak zpětně vzpomněl, zabolely mě záda a dostal jsem chuť na párky.

Zdroj

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás