Homeland (Ve jménu vlasti) Titulky k epizodě Casus Belli

Titulky k epizodě Casus Belli

Titulky k epizodě Casus Belli

České titulky k pátému dílu šesté série jsou hotové. Připravily je pro vás @KevSpa, @Umpalumpa3 a @Lucifrid. Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

15 0
20.2.2017

Diskuze /3

Kamylko

Diky :P, konecne … trvalo to 4 resp. 5 epizod aby to bol ten pravy Homeland, ten ktory mam rad, tolko veci co tam smrdi a zaroven netusime kto v tom ma naozaj prsty.

21.2.2017 | 1:14:32
TWE3K

no po tejto časti zostalo až nejako veľa nejasných vecí :)

21.2.2017 | 8:02:25
psychko

Jen v pohádkách jsou osoby,příběhy jasné-my obyčejní lidé neznáme vše,neumíme vše a nerozumíme všemu-nebo snad …žijeme v pohádce?Homeland j není pohádka.

21.2.2017 | 13:14:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás