Homeland (Ve jménu vlasti) Tři herci povýšeni na stálé postavy

Tři herci povýšeni na stálé postavy

Tři herci povýšeni na stálé postavy

Rovnou tři postavy budeme vídat v sedmé řadě Homelandu mnohem častěji. Jake Weber, Linus Roache a Maury Sterling se totiž dočkali povýšení.


6 0
19.7.2017

V nadcházející sezóně bylo třeba zaplnit mezeru po odchodu Ruperta Frienda v roli Petera Quinna. O to se tvůrci pokusí prostřednictvím tří herců, jejichž postavy se zařadí mezi stálé osazenstvo.

O návratu Linuse Roache (Vikings) v roli prezidentčina poradce Davida Wellingtona jsme vás informovali nedávno. Nyní už víme, že se bude objevovat v celé sérii v jedné z hlavních rolí.


Linuse Roache, Jakea Webera a Mauryho Sterlinga si užijeme ještě více. Foto: Showtime

Kromě něj se vrátí i Jake Weber (Hell on Wheels, Tyrant), který v šesté řadě ztvárnil mistra propagandy Bretta O'Keefea, a měl významný podíl na spiknutí kolem nastupující prezidentky Keaneové. Podle tvůrce Alexe Gansy dostane tato postava více prostoru díky překvapivému vítězství prezidenta Donalda Trumpa, ze kterého budou tvůrci částečně vycházet.

Třetím povýšeným je Maury Sterling (Extant), který se kromě páté řady objevil ve všech sezónách Homelandu. Nyní se jeho postava odborníka na sledovací techniky Maxe Piotrowského, který úzce spolupracuje s Carrie, konečně dočká zaslouženého prostoru.

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /4

hayemaker8

S Maxa mám radosť ..

19.7.2017 | 21:34:51
Angi

Právě. Tohle je zpráva dobrá jen ze 33%.

20.7.2017 | 7:36:38
psychko

No nechme se překvapit-trend nechat zemřít hlavního hrdinu-to není ojedinělé v posledních dekádách-nu což svět není jen pohádka tudíž souhlas s tou třetinou

20.7.2017 | 11:19:14
felisr

Já bych si dokázala představit Maxe i jako partnera Carrie.

22.7.2017 | 20:00:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás