Homeland (Ve jménu vlasti) V závěrečné sérii se vrátí postavy Tasneem Kareši a Hajsam Haqqání

V závěrečné sérii se vrátí postavy Tasneem Kareši a Hajsam Haqqání

V závěrečné sérii se vrátí postavy Tasneem Kareši a Hajsam Haqqání

V osmé řadě Homelandu nás čeká návrat dvou postav ze čtvrté série. Nimrat Kaur si zopakuje roli agentky pákistánské rozvědky Tasneem Kareši a Numan Acar se znovu představí v roli teroristy Hajsama Haqqáního.

9 0
16.1.2019

Návrat dvou postav ze čtvrté série částečně naznačuje, kde se bude závěrečná osmá řada odehrávat. Její natáčení probíhající v Maroku končí letos v březnu a premiéry se dočkáme v průběhu června. Spekuluje se o tom, že alespoň částečně se bude odehrávat v Pákistánu a Afghánistánu.

Nimrat Kaur a Numan Acar si zopakují své role ze čtvrté série. Foto: Showtime


Právě tam byla zasazena čtvrtá řada. V té sehrál zásadní roli terorista Hajsam Haqqání v podání Numana Acara, který měl mimo jiné na svědomí únos Saula Berensona a útok na centrálu CIA v Islámábádu. Do dění také významně zasáhla agentka pákistánské rozvědky Tasneem Kareši, kterou ztvárnila Nimrat Kaur, a pořádně zatápěla především Carrie Mathison. Oba herci si své postavy zopakují v nadcházející závěrečné sérii.

Diskuze /1

Pavel 1963

Nemůžu se dočkat :-)

16.1.2019 | 20:56:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Teaser k osmé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás