Homeland (Ve jménu vlasti) Vrátí se Morena Baccarin?

Vrátí se Morena Baccarin?

Vrátí se Morena Baccarin?

Morena Baccarin (představitelka Jessicy Brody) se svěřila Zap2it se svou touhou vrátit se do seriálu. Co dalšího řekla si můžete přečíst v článku.


5 0
24.1.2015

Homeland po 3. sérii nedal sbohem jen Nicholasi Brodymu, ale ve 4. sezóně se neobjevila ani jeho rodina, rozloučili jsme se tak i s jeho ženou Jessicou a dětmi Danou a Chrisem. Zatímco někteří diváci tuto změnu uvítali a jsou šťastní, že se dějová linie příběhu Carrie Mathison posunula bez Brodyho rodiny, představitelka Jessicy Morena Baccarin by si přála, aby její postava dostala možnost se pořádně rozloučit.

Přišlo mi neuvěřitelně frustrující ukončit to vše takovýmto způsobem, nechat Brodyho prostě opustil zemi, zabít jej, a donutit pak jeho rodinu posbírat střepy,“ řekla Morena stránkám Zap2it v době, kdy mj. dělala reklamu své roli v seriálu Gotham na FOXu.


Morena Baccarin tvrdí, že je ochotná vrátit se do seriálu, ačkoliv si sama není jistá, jak by Jessica s dětmi zapadla zpět do příběhu. „Moc by se mi to líbilo. Ať už by to se stávajícím příběhem šlo ruku v ruce nebo ne, koho to zajímá? Ráda bych se vrátila zpět a nějak uzavřela svůj příběh,“ prohlásila. „Byla by to určitě zábava.

Carrie během 4. série nestrávila příliš mnoho času v USA, byť v jedné z prvních epizod se ukázala před domem Brodyho, aby ukázala své dceři Frannie, kde žil její táta. Za předpokladu, že v 5. sérii Carrie zůstane ve Státech a vzhledem k tomu, že je Frannie nevlastní sestrou Dany a Chrise, mohla by reálně existovat nějaká ta šance, že se Morena Baccarin někdy v budoucnu dočká svého vysněného návratu.

Co si o tom myslíte vy, milí edňáci?

Zdroj

Diskuze /4

skream2

Já nevím jak vy, ale to škaredý zrzavý mimino – to je celej Broody!! :D :D Ono je snad jeho doopravdické, jinak to není možný :D

#2 KevSpa
24.1.2015 | 11:36:08
KevSpa

#1 skream2: Jo jo, říkám mu minibrody. :D

webmaster
24.1.2015 | 12:18:53
inesines

Mě Morena a její rodina nechybí vůbec , po poslední řadě už mi nechybí ani Brody. Líbí se mi směr, kterým se seriál vydal. Carrie , Quinn, Saul , intriky a islamisti bohatě seriál zaplní.

24.1.2015 | 12:56:46
Bastian0389

Za to, že ona si zmyslí, že jej postava by mala dostať nejaké uzavretie, si myslí, že ju scenáristi vrátia? Aké uzavretie? Vždy bola iba vedlajšia postava a zároveň absolútne nezaujímavá a nudná, podobne ako cela vedlajšia linka s Brodyho rodinou…Pochybujem o tom, že by sa do seriálu vrátila.

24.1.2015 | 16:01:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás