Homeland (Ve jménu vlasti)
92/100 - 313×

Homeland(Ve jménu vlasti)

Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní“ z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem bipolární agentky Carrie, která s kolegy ze CIA bojuje proti terorismu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), F. Murray Abraham (Dar Adal), Maury Sterling (Max Piotrowski), Elizabeth Marvel (Elizabeth Keane), Jake Weber (Brett O'Keefe), Linus Roache (David Wellington), Morgan Spector (Dante Allen), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Costa Ronin (Jevgenij Gromov), Rupert Friend (Peter Quinn), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Damian Lewis (Nicholas Brody), Morena Baccarin (Jessica Brody), Jackson Pace (Chris Brody)

Všechno nejlepší, Damiane Lewisi!

Všechno nejlepší, Damiane Lewisi!

Aneb jak jsme ho poznali a proč ho máme rádi.

3 0
11.2.2013

Damian Lewis dnes slaví 42. narozeniny. Většina z nás si jej nejspíš spojí právě se seriálem Homeland. Bylo by ale smutné, kdybychom ho brali jen jako seržanta Nicholase Brodyho, protože tenhle anglický zrzek, kterému se dostalo špičkového vzdělání na slavném Etonu, má za sebou už spoustu zajímavých projektů. 

Pár redaktorů tohoto webu se proto při této slavné příležitosti rozhodlo, že se s vámi podělí o své první zkušenosti s tímto vynikajícím hercem.

Umpalumpa3
„Poprvé, aniž bych vůbec věděla, že je to on, jsem Damiana viděla v jedné z detektivek podle Agathy Christie – Případ v ulici Hickory. Nijak mě ale neoslnil. To přišlo až s britskou komedií Pekař, která je klasicky britsky praštěná. Že je opravdu skvělý herec se definitivně potvrdilo právě v Homelandu.“

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

KevSpa
„Prvním seznámením a naprostou srdcovkou je Band of Brothers. Tam mě Damian opravdu chytil za srdce. Miluju totiž cokoliv, co je spojené s armádou.“

Nikita
„Damiana jsem viděla poprvé v Band of Brothers a byl tam naprostej úžasňák.“

Thumbnail Play icon

Ulrik
„Vždycky jsem si myslel, že v Pavučině snů hrál toho chudáka, co ho dostal emzák tím, že ho kousl při močení do penisu. Pak jsem zjistil, že ne. Sorry, ale i tak je to silnější, než celý Band of Brothers.“

Arcadan
"Přiznávám se, že jsem Damiana poprvé viděl opravdu až v Homelandu. O to víc mi ale přišla jeho role uvěřitelnější a hlavně jsem si ho díky tomu nespojoval s žádnou jinou jeho postavou. Dostal mě svým na Hollywood ne úplně typickým vzhledem a civilním herectvím. No, a když začal tím svým magickým charismatem oblbovat Carrie, měl jsem jasno, kdo bude moje nejoblíbenější postava.“

Dobrá, nevzali jsme to všichni úplně vážně, ale i tak je to výběr rozmanitý, stejně jako herecký záběr našeho oslavence, který umí nejenom hrát, ale i obstojně tancovat. Doufejme, že svoje dnešní narozeniny oslaví pořádně a třeba si i zatancuje jako v následujícím vi­deu.

Všechno nejlepší!

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

KevSpa

Happy B-Day!

webmaster
11.2.2013 | 21:52:12
matixa

Tak u toho jeho gangnam stylu jsem málem pukla smíchy :D Happy B-day :)

11.2.2013 | 22:37:26
tombik

Trochu mimo téma: Nevíte, kdy začne další sezóna? Už máme to jaro…

13.2.2013 | 15:28:45
tombik

Tak nic, zjistil jsem si to. Podle off webu má další sezóna být až v září.

#5 KevSpa
13.2.2013 | 16:39:45
KevSpa

#4 tombik: O premiéře nové sezony vyjde zítra článek. ;-)

webmaster
13.2.2013 | 22:33:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E12: Prisoners of War

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @KevSpa

Sedí na verze: GHOSTS, ION10, AMZN, TBS, BTX

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Homeland

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama