Homeland (Ve jménu vlasti) Všichni Carriini muži

Všichni Carriini muži

Všichni Carriini muži

Že je Carrie stará koketa není asi pro nikoho novinkou. Kolik zářezů si během prvních čtyř sérií stihla přidat na opasek?
Upozornění: článek (pochopitelně) obsahuje spoilery!


6 0
7.2.2015

1. David Estes, někdejší šéf CIA.
Sice jsme neměli tu možnost spolu tuhle dvojici vidět „v akci“, ale víme, že ti dva spolu měli v minulosti vleklou aférku, kvůli které dokonce skončilo Estesovo manželství. Jejich následná spolupráce u CIA pak byla jistě velice příjemnou záležitostí.

2. Nicholas Brody, terorista-mariňák.
Během prvních třech sérií jsme si mohli dosytosti užít velice komplikovaného vztahu CarrieBrodym, mezi nimiž to bylo vždy nahoru-dolů. Je ale třeba uznat, že byť s ním ona začala spát jen kvůli svým „pracovním zájmům“, nakonec z toho byla láska jako trám. A zrzavé dítě.


3. Neznámý, neznámý.
Na začátku 3. série to vypadalo, že se Carrie nechce dál trápit Brodym. Po jednom z těžkých dní zavítala večer do krámu s alkoholem, kde si nabrnkla zcela cizího sympaťáka. Nakonec se spolu opili a jednoduše si to rozdali u ní doma na schodech. Prostě romantika.

4. Aján, pákistánský student.
Ve 4. řadě se tvůrci rozhodli pokračovat bez Brodyho tentokrát úplně, a tak bylo nejspíš načase Carrie dohodit dalšího samce a zároveň ukázat míru její zvrácenosti a ochotu udělat pro svou práci cokoliv. Pobuřující vztah s Ajánem však neměl příliš dlouhého trvání. Aspoň toho panáka, poctivého študáka, připravila o věnec.

5. Peter Quinn, kolega ze CIA.
Přestože spolu ti dva (zatím) nespali, zdá se fér do výčtu zahrnout i Quinnovo jméno. Je totiž do své kolegyně už delší dobu zakoukaný a ona jeho city pravděpodobně opětuje. Dá se tak čekat, že pokud ti dva v 5. řadě dostanou příležitost, země se zachvěje. A beztak nejednou.
Svůj názor na tento potenciální páreček můžete vyjádřit zde v naší anketě.

A jen tak mimochodem, taky jste čekali, kdy Carrie během 4. série skočí na Asára Khana? A taky vás nakonec svým způsobem mrzelo, že se tak nestalo? :D A ještě jedna poznámka, všimli jste si, že kdo si s Carrie začne, neskončí příliš dobře? Náhoda…?

Diskuze /3

urbma

Khan ji pomohl víc než její lidé a to ho řadí do katagorie – Co je v domě . ., i když ta země by se možná třásla víc než s Quinnem. Carrie má své silné osudové muže, alespoň v tom ji scénáristé přejí, jinak se s ní vůbec nepárají. Uvidíme v 5. sérii, scénář je scénář.

7.2.2015 | 13:34:23
Manonka

Na Khana jsem sázela celou série, no škoda, alespoň podle mě :-)

7.2.2015 | 21:16:50
Bob121

Ale děcka ;)

26.2.2015 | 1:57:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás