Homeland (Ve jménu vlasti) Příště uvidíte: Zjistí Carrie, kdo ji sleduje?

Příště uvidíte: Zjistí Carrie, kdo ji sleduje?

Příště uvidíte: Zjistí Carrie, kdo ji sleduje?

Carrie pokračuje v pátrání, které začal Quinn, a zároveň se snaží vyřešit jeho současné problémy. Saul má zatím schůzku s dávným přítelem, jenž mu má poskytnout potřebné informace. Podívejte se na upoutávku k šestému dílu šesté řady.

12 0
22.2.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

harleyka

Nechápu, že je to šestá série a zas je tam to napětí, seriál si furt drží skvělou pozici!

#2 zizik
23.2.2017 | 12:19:21
zizik

#1 harleyka: Podle mě je to jen díky tomu, že se tvůrci po třetí sérii oprostili od nějakého „kontinuálního“ příběhu (linka „Brody“). Ta jim podle mě kvalitu druhé a třetí série dost táhla dolů. Jakmile se Brodyho zbavili, a začali dělat co série to jeden relativně ohraničený příběh, navíc vždycky k aktuálnímu tématu dané doby (4 – nepokoje v Pakistánu, 5 – teroristické útoky v Evropě, 6 – imigranti), tak se kvalita hodně vyšvihla nahoru. A dokud se budou držet tohoto schématu, můžou dělat seriál donekonečna, protože vždycky bude nějaké aktuální téma, které se dá provázat s tajnými službami apod. A takto postavený seriál by mohl fungovat i kdyby museli obměnit hlavní postavy, které defacto jako jediné propojují ty samostatné série (Carrie, Saul, Dar Adal, Quin). Takže já jim držím palce ať to dlouho vydrží, protože takhle kvalitních dramatických seriálů moc není.

#3 Zdenny7
23.2.2017 | 16:55:32
Zdenny7

#2 zizik: Přesně tak, moje řeč. Mám na to úplně stejný názor. Linka s Brodym v 2 a ve 3 serii byla snad nejslabší a doopravdy mě to již moc nebavilo. Ale od té doby je to super, jeden z nejlepších a nejzajímavějších seriálů. Hlavně Claire hraje fakt dobře. Jen mě trochu mrzí, že už není u CIA.

23.2.2017 | 19:17:37
psychko

Děkuji za předcházející vyjádření,iden­tifikuji se s nimi ,je užitečné sdílet názory v této poněkud rozjitřené době/jak se šikovně zmiňuje Jarek Nohavica v jedné své písničce/

24.2.2017 | 16:22:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás