Homeland (Ve jménu vlasti) Quinn stojí před zásadním rozhodnutím

Quinn stojí před zásadním rozhodnutím

Quinn stojí před zásadním rozhodnutím

Carrie se dostala do pořádně prekérní situace a teď je na Peterovi, aby se rozhodl, co bude dál. Splní svůj úkol, nebo jí pomůže? Podívejte se na ukázku ze čtvrtého dílu páté série.

9 0
24.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Lucifrid

Krucinál, to bude zajímavý!

webmaster
24.10.2015 | 20:06:42
Beakka

Už sa teším.

25.10.2015 | 13:35:45
TheRiddleman

z úplne pochopiteľného dôvodu Carrie nemôže zomrieť … čiže jej Quinn pomôže. Predpokladám však, že keďže Carrie je momentále „off medication“ čiže bez liekov tak možno fakt s Quinnom prídu na to kto sa ju snaží zabiť … nakoľko pochybujem že by Saul dal príkaz na jej vraždu Quinnovi. Skôr si ju nepraje tá riaditeľka Berlínskej centrály CIA (neviem meno tej postavy – je mi nesympatická – neviem prečo ju vlastne Saul kláti) … čiže uvidíme ako to bude :) TEŠÍM SA :)

#4 frenkie
25.10.2015 | 15:18:28
frenkie

#3 TheRiddleman: No, myslím, že jsi to perfektně trefil :-) Ta ředitelka je pěkně prohnaná mrcha, hrajicí svojí vlastní hru s ambicemi a s lidskými životy. Jinak seriál se mi jeví lepší, než kdykoliv jindy. Libí se mi, jak tam hbitě tvůrci zapracují současné světové problémy – uprchlíci, Sýrie. ! Jo a to letadlo, když byl na něj záběr, blesklo mi hlavou, že půjde do kopru. Nevím sice proč a kdo, ale to se určitě dovíme. Ale CIA (ta Saulova) to určitě nebyla, nedávalo by to smysl. ! Těším se na další nášup.

27.10.2015 | 1:14:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás