House of Cards (Dům z karet) S03E12: Chapter 38

S03E12: Chapter 38

S03E12: Chapter 38

Claire s Frankem objíždí Iowu a snaží se zahladit škody po nedávné ráně, která je zasáhla. Zrovna, když se zdá, že už přejeli přes všechny výmoly, objeví se Heather Dunbarová se svou nejtvrdší ránou. Claire kvůli ní navíc začne zpochybňovat celý Frankův plán.

cz sk
27.2.2015
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

Z Heather sa stáva pravá americká politička.

22.10.2017 | 22:16:58
Winter

Doug's back :)

23.7.2015 | 6:43:09

House of Cards (Dům z karet)
95/100 - 230×

House of Cards(Dům z karet)

Ambiciozní americký politik Francis Underwood už není žádný mladík, jeho kariérní motivace je ale o to silnější a zásoba triků v rukávu o to rozmanitější. Frank neváhá zneužít jakékoli tajemství, jakoukoli slabůstku, službičku, či jen informaci. Za nepřítele byste ho nechtěli, pravděpodobně ale ani za přítele. Tento mistr manipulace ale přes to všechno zmanipuluje i vás, až mu budete držet palce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Robin Wright (Claire Underwood), Michael Kelly (Doug Stamper), Jayne Atkinson (Catherine Durant), Kevin Spacey (Francis Underwood), Derek Cecil (Seth Grayson), Reed Birney (Donald Blythe), Boris McGiver (Tom Hammerschmidt), Michel Gill (Garrett Walker), Lars Mikkelsen (Viktor Petrov), Mahershala Ali (Remy Danton), Constance Zimmer (Janine Skorsky), Nathan Darrow (Edward Meechum), Gerald McRaney (Raymond Tusk), Reg E. Cathey (Freddy Hayes), Elizabeth Marvel (Heather Dunbar)

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k šesté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás