House of Cards (Dům z karet) S04E07: Chapter 46

S04E07: Chapter 46

S04E07: Chapter 46

Po Heather Dunbarové přichází nový protivník Underwoodových. Republikánský kandidát na prezidenta Will Conway s celou jeho rodinou. Oproti demokratům mají jednu zásadní technologickou výhodu a LeAnn se snaží Franka s Claire přesvědčit, aby na ně zaútočili stejnými zbraněmi.

cz sk
4.3.2016
52 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Joel jako Conway se tam objevil z čista jasna (ačkoliv jsem věděl, že bude v téhle sérii) a přijde mi strašně mladej na prezidenta, ale 40 mu asi bude no. No, Underwoodovi ho neskutečně smetou, ani bych se nedivil, kdyby vyvraždili celou jeho rodinu. Frank je schopen všeho.

7.6.2016 | 22:12:59
KevSpa

Manželské spory uloženy k ledu a Underwoodovi připraveni k boji.

webmaster, korektor
28.4.2016 | 20:43:43
Pouty

„We're going to destroy them. Yes, we are!“

21.3.2016 | 20:48:51
iHyi

Conwayovi jsou děsně super!

webmaster
20.3.2016 | 22:11:38
Lucifrid

Teda, obrat o 180 stupňů. Ale hodně zajímavý. Myslím si, že to seriálu prospěje a jsem na to hodně zvědavá.

webmaster, korektor
20.3.2016 | 1:38:42

House of Cards (Dům z karet)
95/100 - 232×

House of Cards(Dům z karet)

Ambiciozní americký politik Francis Underwood už není žádný mladík, jeho kariérní motivace je ale o to silnější a zásoba triků v rukávu o to rozmanitější. Frank neváhá zneužít jakékoli tajemství, jakoukoli slabůstku, službičku, či jen informaci. Za nepřítele byste ho nechtěli, pravděpodobně ale ani za přítele. Tento mistr manipulace ale přes to všechno zmanipuluje i vás, až mu budete držet palce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Robin Wright (Claire Underwood), Kevin Spacey (Francis Underwood), Michael Kelly (Doug Stamper), Derek Cecil (Seth Grayson), Jayne Atkinson (Catherine Durant), Boris McGiver (Tom Hammerschmidt), Lars Mikkelsen (Viktor Petrov), Constance Zimmer (Janine Skorsky), Nathan Darrow (Edward Meechum), Mahershala Ali (Remy Danton), Paul Sparks (Tom Yates), Molly Parker (Jackie Sharp), Michel Gill (Garrett Walker), Elizabeth Marvel (Heather Dunbar), Rachel Brosnahan (Rachel Posner)

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k šesté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás