House of Cards (Dům z karet) S06E03: Chapter 68

S06E03: Chapter 68

S06E03: Chapter 68

Claire se po čase opět radí s Jane ohledně situace v Sýrii, a požádá ji o pomoc s Catherine Durant, kterou je třeba přesvědčit, aby nesvědčila. Shepherdovi stále tlačí na Claire, aby vyhověla jejich přáním, zatímco Doug se rozhoduje, pro koho bude pracovat.

cz sk
2.11.2018
53 minut

Scénář: Charlotte Stoudt, Sharon Hoffman
Režie: Stacie Passon

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Boylen

Kdybych to měl brát jako průměrný seriál, 90%. Ale v porovnání s jakoukoliv epizodou kde byl Kevin Spacey má tohle 20%!

9.12.2018 | 10:40:39
Cihi

ne… ze by tema toho… ze mocny klany ovlivnuji „nejmocnejsi osobu“ sveta… bylo nezajimavy… to je pomerne dost zajimavy… ale zacina to pusobit lehce amatersky – najednou se tam vrazdi lusknutim prstu a nikomu takovej navrh nevadi… kazdej je zaporak… kterej bez spetky moralky pouzije vsechno vcetne mrtvoly atd.

kazdopadne u toho dilu jsem si rekl zajimavou vec (diky tomu v hodnoceni o 20% nahoru)… ze neni umeni dostat se k moci… ale tu moc skutecne mit a ze moc muze mit skutecne jen nekdo… kdo je bez skrupuli… skutecnou moc rozhodne nemuze mit clovek moralne cistej a hodnej… protoze takovyho vsichni lobbisti a vsechny ostatni zajmovy skupiny proste semelou a po case z nej zbyde jen loutka zajmu jinych

PS: trochu to pripomina Game of Thrones :D

21.11.2018 | 22:37:06
Spiker

Shepherdovi mě nebaví, Claire je divná, ten feeling tam už prostě neni. Můžu si stěžovat na absenci Spaceyho jak chci, ale když mě to nudí, to je přece pádnej argument. A s tou Cathy? Nechce job, šup ji zabte. Omg.

16.11.2018 | 18:35:23
villain

Upřímně moc nerozumím zápletce oledně Douga a Clair, co jsou jejich motivace, co kdo ví a ne. Proč byl v „blázinci“, a že nebyl moc problém se z něj dostat. Obsah jejich konverzací je taky zvláštní, moc nerozumím tomu, co si vlastně navzájem říkají. Jednu chvíli sedí Doug s někým u stolu, pak jí o tom říká, a ona se stejně ptá povolaného člověka z tajných složek ohledně tohosetkání. Přijde mi to zmatečné a kdyžtak prosím někoho více chápajícího než mě o vysvětlení.

Jinak série si zatím drží obstojnou úroveň. Upřímně, bez Franka to není to pravé ořechové, ale už pátá serie mi přišla chováním postav, jejich motivacemi a dějovými otočkami trochu přitažená za vlasy a mimo trať a trend předchozích řad.

12.11.2018 | 20:52:53
Jiri007

Dobrý díl, jsem zvědav na jakou stranu se nakonec přikloní Doug a jestli se dozví o te zavěti, Shepherdovi jsou hráči kdo ví jestli se jim to nějak vymstí, a Claire není radno podcenovat jak to udělala Cathy, jen jsem myslel že ukažou zaběr a ne že zemře mimo kameru.

redaktor
11.11.2018 | 13:28:47
Erzik

Zase mě štvali ti mocní z 1%… A pak se mi udělalo zle, když jsem si uvědomil, že to je asi smutný odraz reality..

redaktor
8.11.2018 | 14:21:33
KevSpa

Jsem hodně zvědavá, co z Douga vyleze.

webmaster, korektor
8.11.2018 | 4:55:26
Lucifrid

Ježiš, p**a je zpět. Jak mě leze krkem. Už se těším, až se Claire pořádně nasere a nějak to vyřeší. Na druhou stranu, drsný s tou Cathy. Jsem zvědavá, z koho bude ve finále prezident/ka. Šmejdi jsou tam všichni.

webmaster, korektor
4.11.2018 | 19:15:42

Stav překladu

Epizoda S06E08: Chapter 73

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @gongis, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: NF-NTG, DEFLATE, METCON, STRiFE, ION10

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte House of Cards

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k šesté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás