House of Cards (Dům z karet) S06E08: Chapter 73

S06E08: Chapter 73

S06E08: Chapter 73

Claire se snaží pošpinit Frankův odkaz, čemuž chce Doug zabránit. Vyprovokuje ji tím, že začíná vypouštět úryvky z Frankova deníku. Mezi sourozenci Shepherdovými zatím dochází k rozkolu.

cz sk
2.11.2018
55 minut

Scénář: Frank Pugliese, Melissa James Gibson
Režie: Robin Wright

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rafycz

Jednoduše o ničem…Dobrý příklad toho jak zničit seriál.

26.1.2021 | 12:54:15
Exe

tfuj

10.4.2020 | 4:00:28
arthurcz

No celá série kdyby nebyla, tak by líp udělala. A finále tomu dalo opravdu pořádně na prdel a ukázalo, jak snadno se dá zmastit dobrý seriál, který dříve lámal všechny rekordy.

6.12.2019 | 13:28:21
Hubík98

Robin Wright se ujala své role v 6. sérii famózně, a jak již někdo přede mnou zmínil, být seriál od prvopočátku s ní v hlavní roli, měl by tento díl za mě 100%. Ale jelikož si pamatuji své první pocity ze seriálu, z prvního dílu… Kevin Spacey a jeho role tomu seriálu dávalo tu podstatu, atraktivnost… Navíc, stvárnění posledního dílu super, ale děj jako takový, hrůza. –20% za, dle mého, zbytečné vyškrtnutí Kevina ze seriálu (to je ta opěvovaná presumpce neviny) a – 20% za až za hranici vyhrocený děj. Pořád ale slušných 60%

5.12.2019 | 20:57:51
Máří Magda

Popravdě mám pocit, že poslední řadu všichni haní a špatně hodnotí jen proto, že z ní Spaceyho vynechali, a jedou si takové protestní antiMeToo. Že silnou hlavní roli najednou převzala žena, která navíc otevřeně mluví o feminismu, to se pochopitelně neodpouští. Za mě nebyla poslední řada nijak výrazně horší než předchozí, líbilo se mi to napětí okolo Francisovy smrti, které se rozplynulo až v samém závěru a ač mi některé věci přišly překombinované (což se ovšem dělo v průběhu celého seriálu), myslím, že ukončení bylo dobré a důstojné. Pardon, ale kdyby se tam posekali všichni navzájem, jak někteří navrhují, to by bylo dost béčkové. Claire to udělala sofistikovaně a elegantně, přesně, jak se dalo očekávat.

20.9.2019 | 15:37:00
Tyynaa

dlouho sem váhala jestli se na poslední sérii podívat a je to bohužel velké zklamání – nejdřív loutka, pak přehnaná feministická struna a ještě víc zprzněná těhotenstvím. měli se zabít navzájem a dalo by se mluvit o nějakém opravdovém zakončení, přece už od páté série bylo jasné, že tahle série bude poslední, tak k čemu otevřené konce

9.1.2019 | 18:01:58
Spiker

Uspokojivá série? Ne. Uspokojivé finále? Ano. Ne, že bych z finále byl úplně vydřený, spíše to vypadá, jako kdyby měli v plánu ještě další série. Ale alespoň jsem se nenudil jako u většiny dílů této řady.

10.12.2018 | 16:59:06
Boylen

Kdybych to měl brát jako průměrný seriál, 90%. Ale v porovnání s jakoukoliv epizodou kde byl Kevin Spacey má tohle 20%!

9.12.2018 | 10:40:53
BOSSsteak

Slabé!

6.12.2018 | 19:01:21
Liquidus

Možná ty atomovky měla vypustit a byla by aspoň apocalypse now jako v AHS :) a Duncan by se mohl převtělit do role satanova syna jako to bylo v AHS a mohla bejt aspoň sranda, takhle to zakončení bylo naprosto o ničem,je to škoda, protože seriál měl hoooodně vysokou úroveň a je škoda, že Kevina z toho vynechali i když udělal co udělal. Asi tu osmou sérii vůbec neměli natáčet a udělali by líp.

3.12.2018 | 10:30:22
1

House of Cards (Dům z karet)
94/100 - 238×

House of Cards(Dům z karet)

Ambiciozní americký politik Francis Underwood už není žádný mladík, jeho kariérní motivace je ale o to silnější a zásoba triků v rukávu o to rozmanitější. Frank neváhá zneužít jakékoli tajemství, jakoukoli slabůstku, službičku, či jen informaci. Za nepřítele byste ho nechtěli, pravděpodobně ale ani za přítele. Tento mistr manipulace ale přes to všechno zmanipuluje i vás, až mu budete držet palce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Robin Wright (Claire Underwood), Kevin Spacey (Francis Underwood), Michael Kelly (Doug Stamper), Derek Cecil (Seth Grayson), Jayne Atkinson (Catherine Durant), Boris McGiver (Tom Hammerschmidt), Lars Mikkelsen (Viktor Petrov), Constance Zimmer (Janine Skorsky), Nathan Darrow (Edward Meechum), Mahershala Ali (Remy Danton), Paul Sparks (Tom Yates), Molly Parker (Jackie Sharp), Michel Gill (Garrett Walker), Elizabeth Marvel (Heather Dunbar), Rachel Brosnahan (Rachel Posner)

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k šesté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás