House of Cards (Dům z karet) S06E08: Chapter 73

S06E08: Chapter 73

S06E08: Chapter 73

Claire se snaží pošpinit Frankův odkaz, čemuž chce Doug zabránit. Vyprovokuje ji tím, že začíná vypouštět úryvky z Frankova deníku. Mezi sourozenci Shepherdovými zatím dochází k rozkolu.

cz sk
2.11.2018
55 minut

Scénář: Frank Pugliese, Melissa James Gibson
Režie: Robin Wright

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Máří Magda

Popravdě mám pocit, že poslední řadu všichni haní a špatně hodnotí jen proto, že z ní Spaceyho vynechali, a jedou si takové protestní antiMeToo. Že silnou hlavní roli najednou převzala žena, která navíc otevřeně mluví o feminismu, to se pochopitelně neodpouští. Za mě nebyla poslední řada nijak výrazně horší než předchozí, líbilo se mi to napětí okolo Francisovy smrti, které se rozplynulo až v samém závěru a ač mi některé věci přišly překombinované (což se ovšem dělo v průběhu celého seriálu), myslím, že ukončení bylo dobré a důstojné. Pardon, ale kdyby se tam posekali všichni navzájem, jak někteří navrhují, to by bylo dost béčkové. Claire to udělala sofistikovaně a elegantně, přesně, jak se dalo očekávat.

20.9.2019 | 15:37:00
Tyynaa

dlouho sem váhala jestli se na poslední sérii podívat a je to bohužel velké zklamání – nejdřív loutka, pak přehnaná feministická struna a ještě víc zprzněná těhotenstvím. měli se zabít navzájem a dalo by se mluvit o nějakém opravdovém zakončení, přece už od páté série bylo jasné, že tahle série bude poslední, tak k čemu otevřené konce

9.1.2019 | 18:01:58
Spiker

Uspokojivá série? Ne. Uspokojivé finále? Ano. Ne, že bych z finále byl úplně vydřený, spíše to vypadá, jako kdyby měli v plánu ještě další série. Ale alespoň jsem se nenudil jako u většiny dílů této řady.

10.12.2018 | 16:59:06
Boylen

Kdybych to měl brát jako průměrný seriál, 90%. Ale v porovnání s jakoukoliv epizodou kde byl Kevin Spacey má tohle 20%!

9.12.2018 | 10:40:53
BOSSsteak

Slabé!

6.12.2018 | 19:01:21
Liquidus

Možná ty atomovky měla vypustit a byla by aspoň apocalypse now jako v AHS :) a Duncan by se mohl převtělit do role satanova syna jako to bylo v AHS a mohla bejt aspoň sranda, takhle to zakončení bylo naprosto o ničem,je to škoda, protože seriál měl hoooodně vysokou úroveň a je škoda, že Kevina z toho vynechali i když udělal co udělal. Asi tu osmou sérii vůbec neměli natáčet a udělali by líp.

3.12.2018 | 10:30:22
Xavik

Panebože… Tak dobrý seriál to byl. Nejhorší ukončení seriálu, nejhorší.

admin
3.12.2018 | 8:27:03
Cihi

tohle byl opravdu posledni dil jinak tak skvelyho serialu? prave jsem byl divacky znasilnen #MeToo

Claire jako hlavni postava byla neuveritelne slaba a hra na femistickou notu byla naprosto srackoidni vec… ale i tohle bych dokazal zkousnout… kdyby nam dali dobry zakonceni… ale toto polootevreny nic… ze byl zaver serialu?

to je to… co me mrzi nejvic… uz jsem videl spoustu vybornych serialu… ale temer zadnej nemel dustojny finale… a House of Cards se timto dilem radi uplne na dno

PS: scenar posledni serie se jim rozpadl jako domek z karet… akorat se obavam… ze ac by to davalo jistou pointu… tak to bohuzel nebylo cilem

3.12.2018 | 1:08:57
miquik

Neuveriteľné, ako sa môže kvôli feministickému šialenstvu sprzniť skvelý seriál, zlikvidovať hlavnú postavu špičkového Kevina a ešte aj scenár feministicky dojebať, aby vyhovel feministickým pičiam nejakým. Koniec sveta toto.

2.12.2018 | 21:48:05
WILLIAM_MOINSPIELD

To bylo… bolest a utrpení. Ještě do 7 dílu jsem v hlavě pracoval s názorem, že i když je to úplně na hovno, zas tak špatný to není, ale ten konec to dojebal úplně a já vůbec nechápu o co tam šlo. To s tim Kevinem je fakt smutný, protože na celé této řadě se jeho absence promítla velmi negativně a dopadlo to opravdu divně, představte si spin-off Simpsnů bez Homera. Kdyby jsme alespoň slyšeli jeho hlas, viděli nějakej flash-back, něco, co by nám vrátilo chut, ale tohle… To mi příjde jako prznění něčeho, co bylo skvělé. Jako když prznějí Brumbála ve Fantastickejch zvířatech, tak tady v této řadě, v tomto díle, zprznili odkaz dvou velkých mužů Kevina Spaceyho a Franka Underwooda.

2.12.2018 | 16:31:51

Stav překladu

Epizoda S06E08: Chapter 73

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @gongis, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: NF-NTG, DEFLATE, METCON, STRiFE, ION10

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte House of Cards

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k šesté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás