House of Cards (Dům z karet) 10 spoilerů ze třetí série House of Cards

10 spoilerů ze třetí série House of Cards

10 spoilerů ze třetí série House of Cards

Kdy se vrátí Frank Underwood se svou poslední(?) třetí sérií? Bude to opět příští rok v únoru? A po čem bude prahnout tentokrát?


9 0
19.11.2014

Přestože se zdá, že o třetí sérii House of Cards se takřka nemluví a všude je jen ticho po pěšině, není tomu tak. Server Latintimes.com přinesl hned několik spoilerů z nadcházející řady. Přinášíme vám je i my.

  1. KDY SE VRÁTÍ FRANK? Přestože streamovací služba a domovská stanice seriálu zatím nic oficiálně nepotvrdila, očekává se návrat v únoru 2015.
  2. NATÁČENÍ ZAČALO. Kamery se rozběhly letos v létě. Štáb měl přitom začít pracovat už v listopadu, došlo ale ke zdržení. Scenárista Beau Willimon začal psát scénář hned v březnu.
  3. DO TEMNOTY. Třetí série podle herce Kevina Spaceyho vyzkouší, do jaké hloubky a temnoty dokáže ještě vkročit.
  4. Z ČÍNY DO RUSKA. Po urovnávání vztahů Spojených států s Čínou se nyní politika přesune do Ruska. Natáčení se ale Rusům příliš nelíbilo.
  5. BITVA O PATENTY? Hlavní dějová linie se podle Willimona může točit okolo patentové reformy, kterou sám považuje za fascinující. Možná je také zápletka s teroristickou organizací ISIS.

(Elizabeth Normentová v roli Nancy Kaufbergerové.)


6. PŘÍCHODY I ODCHODY. Ve třetí sérii se objeví další nové postavy. Patří mezi ně velice chytrá doktorka Budzarová i Rus jménem Anto Ivonovič. Naopak s kým se ve třetí sérii už pravděpodobně nepotkáme, to bude Nancy Kaufbergerová. Herečka Elizabeth Normentová totiž ve svých jednašedesáti letech letos zemřela v době natáčení třetí série.

7. PŘIJDE I OBAMA? Herečka Robin Wrightová v rozhovoru pro Politico.com pronesla, že kdyby si měla vybrat někoho, kdo by měl dostat malé cameo ve třetí sérii, vybrala by si prezidenta USA Baracka Obamu. Dodala také, že „se ho na to sama zeptá“.

8. RACHEL SE VRÁTÍ. ASI. Po poněkud šokujícím konci druhé série by se Rachel měla v třetí řadě ještě objevit. Mnohem větší otazník visí nad Dougem. Stále je možné, že ani jednu z postav ze seriálu ještě nemůžeme úplně vyloučit.

9. TROJKOU TO NEKONČÍ. Přestože původního britská předloha seriálu měla pouze tři série, v případě amerického House of Cards tomu tak být nemusí. Jeden z producentů seriálu Rick Cleveland se nechal slyšet, že dokud bude ústřední dvojice Kevin Spacey a Robin Wright mít chuť v seriálu hrát, Netflix jim v tom bránit nebude.

10. A JAK TO TEDY SKONČÍ? V původním House of Cards to dopadlo takhle (pozor na opravdu velký spoiler, který ovšem nemusí být nutně zavazující i pro americkou verzi, která britskou předlohu nekopíruje slovo od slova):

Aby Elizabeth (Frankova žena) nedopustila hrozící ztrátu reputace svého manžela, nechá ho zabít. Frank následně umírá v jejím náručí. V americké verzi se spekuluje o tom, že vražda by se mohla obrátit, a tedy že by Frank nechal zabít Claire. To si však rozporuje s předchozím prohlášením Ricka Clevelanda.

Diskuze /1

sedlo03

Nejlepší seriál posledních dvou let. Absolutně se nemůžu dočkat vydání!!

19.11.2014 | 16:26:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Šestá série

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

O tom, že šestá série House of Cards bude poslední, bylo rozhodnuto už před několika měsíci. Po skandálu kolem Kevina Spaceyho se ovšem Netflix rozhodl na dobu neurčitou pozastavit její natáčení.

Reklama

Nepřehlédněte

Kevin Spacey dostal padáka

Kevin Spacey dostal padáka

Po dalších obviněních, která se na Kevina Spaceyho snesla, došlo k nevyhnutelnému. Hvězdný herec a zároveň producent seriálu v House of Cards končí. Kdy se začne opět natáčet, zatím není jisté.

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás