House of Cards (Dům z karet) Čtvrtá řada vítá první herečku. Její role je zatím tajná

Čtvrtá řada vítá první herečku. Její role je zatím tajná

Čtvrtá řada vítá první herečku. Její role je zatím tajná

Na nějakou dobu utichly zprávy o čtvrté sérii House of Cards. Mlčení dnes prolomilo oznámení, že si v nové řadě zahraje herečka Neve Campbell z filmového Vřískotu. Jenže otázka zní: Koho?


9 0
1.7.2015

Většina fanoušků ji zná jako Sidney z hororové série Vřískot (dnes mimochodem začal i nový seriál Scream na motivy filmu). Dalším se pak do paměti zapsala jako Julia ze seriálu Party of Five. Teď dostala herečka Neve Campbell velkou roli v House of Cards.


Jenže to je bohužel všechno, co o jejím obsazení víme. Na casting dnes upozornil web Deadline a zatím se pouze spekuluje o tom, že by nová postava měla zatopit Frankovi a Claire, kteří se chystají do voleb. Je tedy možné, že půjde o kandidátku na prezidenta z republikánských řad, nic ale není potvrzeno a snad další týdny, kdy má začít natáčení, napoví, co od nové herecké posily můžeme čekat.

Diskuze /3

Lucifrid

Jo, zlatý původní Vřískot. Ale já ji mam stejně zahnízděnou jako Suzie v Nebezpečných hrách, to je geniální film. A další řady se nemůžu dočkat :)

webmaster
1.7.2015 | 18:46:24
Hurley

Ehm. Nebudou mít Frank a Claire v nový řadě plný ruce práce s tím zatápět si navzájem?

#3 Foxley
webmaster
2.7.2015 | 8:00:06
Foxley

#2 Hurley: No, tak ono nebylo nijak řečeno, že by se měli přímo nenávidět. Claire mu to oznámila a odešla, takže by klidně mohlo dojít k tomu, že by ho jen přestala podporovat v kampani, ale jinak by se žádný rozvod a podrazy nekonali. I když časem se to samozřejmě provalí. A nebo by ho ani nepřestala podporovat, jen by sním dál nežila.

redaktor
2.7.2015 | 17:13:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Šestá série

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

O tom, že šestá série House of Cards bude poslední, bylo rozhodnuto už před několika měsíci. Po skandálu kolem Kevina Spaceyho se ovšem Netflix rozhodl na dobu neurčitou pozastavit její natáčení.

Reklama

Nepřehlédněte

Kevin Spacey dostal padáka

Kevin Spacey dostal padáka

Po dalších obviněních, která se na Kevina Spaceyho snesla, došlo k nevyhnutelnému. Hvězdný herec a zároveň producent seriálu v House of Cards končí. Kdy se začne opět natáčet, zatím není jisté.

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás