House of Cards (Dům z karet) House of Cards dostal pátou řadu. Přišel ale o svého tvůrce

House of Cards dostal pátou řadu. Přišel ale o svého tvůrce

House of Cards dostal pátou řadu. Přišel ale o svého tvůrce

Překvapení pro diváky úspěšného politického dramatu. Netflix oznámil, že Domu z karet předčasně schválí pátou sérií. Jenže to má háček.


19 0
29.1.2016

Ještě ani nezačala čtvrtá série a už víme jistě, že ji nesmíme považovat za poslední. Jak informoval Hollywood Reporter, House of Cards bude na Netflixu pokračovat i příští rok.


Bohužel však z týmu odchází samotný tvůrce americké verze Beau Willimon, který zároveň napsal scénáře k většině epizod. Kdo ho nahradí zatím není jisté. Vyrovnat se mu ale nebude jistě jednoduché. Obzvlášť když britská předloha, z níž seriál vychází, měl jen tři pokračování, a tak je skoro jisté, že se od ní musí seriál začít velkou měrou odchylovat.

Čtvrtá série Domu z karet začne na Netflixu 4. března. Další novinky o čtvrté i páté řadě pro vás budeme sledovat i na našem webu.

Diskuze /2

Herlond

Aha skvěle :( Když tvurci oznamyly 5 řadu do předu znamena to že scenař je už napsany a podaly ho netflixu ktery stim souhlasi kvuli penězum ale oznamyl to předčasně takže to zname na že to schvalil taky proto že 5 serie zakončuje děj a tím pádem serial 5 serii končí.

Osobně doufám že se mýlím tenhle serial my přirostl k srdci.

1.2.2016 | 21:54:32
Boylen

Kevin Spacey to celé bez problémů dotáhne do dokonalosti jako doposud nehledě na to o jak moc se to může celé vychýlit příběhově.

20.2.2016 | 13:20:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Šestá série

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

O tom, že šestá série House of Cards bude poslední, bylo rozhodnuto už před několika měsíci. Po skandálu kolem Kevina Spaceyho se ovšem Netflix rozhodl na dobu neurčitou pozastavit její natáčení.

Reklama

Nepřehlédněte

Kevin Spacey dostal padáka

Kevin Spacey dostal padáka

Po dalších obviněních, která se na Kevina Spaceyho snesla, došlo k nevyhnutelnému. Hvězdný herec a zároveň producent seriálu v House of Cards končí. Kdy se začne opět natáčet, zatím není jisté.

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás