House of Cards (Dům z karet) House of Cards se chystá do Česka i bez Netflixu

House of Cards se chystá do Česka i bez Netflixu

House of Cards se chystá do Česka i bez Netflixu

Chcete si užít kritiky opěvovaný seriál House of Cards legálně? Brzy dostanete možnost. Společnost UPC spouští novou videotéku MyPrime, ve které tuto a další zahraniční seriály nabídne.


4 0
28.4.2015

Záměr o videotéce MyPrime dnes společnost UPC odhalila na tiskové konferenci, kde představila novinky v aplikaci Horizon GO. Během večera informovala také o tom, že do Česka dostane seriál House of Cards, respektive jeho první dvě řady.

Nová videotéka UPC bude dostupná od května, pro zákazníky společnost za 99 korun měsíčně. MyPrime je jednoznačně novou konkurencí službám jako je Voyo, Ivio, Topfun nebo blížícímu se světovému gigantovi Netflixu. Novinky z konference jste mohli sledovat na Twitteru UPC, zprávu přinesl také web živě.cz, kde se můžete dočíst více informací o službě Horizon.

Diskuze /1

barahir

Nejnovějších jo? :-)

redaktor
28.4.2015 | 21:44:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Šestá série

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

O tom, že šestá série House of Cards bude poslední, bylo rozhodnuto už před několika měsíci. Po skandálu kolem Kevina Spaceyho se ovšem Netflix rozhodl na dobu neurčitou pozastavit její natáčení.

Reklama

Nepřehlédněte

Kevin Spacey dostal padáka

Kevin Spacey dostal padáka

Po dalších obviněních, která se na Kevina Spaceyho snesla, došlo k nevyhnutelnému. Hvězdný herec a zároveň producent seriálu v House of Cards končí. Kdy se začne opět natáčet, zatím není jisté.

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás