House of Cards (Dům z karet) Patricia Clarkson a Campbell Scott hereckými posilami páté série

Patricia Clarkson a Campbell Scott hereckými posilami páté série

Patricia Clarkson a Campbell Scott hereckými posilami páté série

V páté řadě House of Cards uvidíme hned tři nové herecké tváře. Těšit se můžeme na Patricii Clarkson, Campbella Scotta a Jamese Martineze.


10 0
25.11.2016

Pátá řada nás čeká jako obvykle na jaře, přesné datum premiéry zatím není známo, nicméně už víme, kteří noví herci se připojí ke stávajícímu ansámblu. V případě Patricie Clarkson a Campbella Scotta však tvůrci zatím tají, v jakých rolích je uvidíme.

Patricia Clarkson je známá hlavně příznivcům nezávislé kinematografie. Je držitelkou dvou Emmy za hostující roli v seriálu Six Feet Under a na kontě má i oscarovou nominaci za snímek Pieces of April. Znát ji můžete například z filmů Good Night, and Good Luck., Green Mile, Shutter Island či The Station Agent.


Foto: Broad Green Pictures, USA Network, AMC

Campbella Scotta jsme v poslední době měli možnost vidět v seriálech Sex&Drugs&Roc­k&Roll, The Blacklist a Royal Pains, mnohem známější je však z filmů (The Amazing Spider-Man), zejména v devadesátých letech byl hojně obsazovaným hercem. Pamatovat si ho můžete ze snímků Dying Young či Singles. Osudem se mu však nakonec staly hlavně vedlejší role. Zajímavostí je, že s Patricií Clarkson si zahrál už ve filmu The Dying Gaul a nějaký čas spolu i chodili.

Třetí ohlášenou posilou páté série je James Martinez. Ten si zahraje Alexe Romera, prohnaného kongresmana z Arizony. Martinez se objevil kupříkladu ve filmu Run All Night a ve vedlejších rolích v seriálech Aquarius, Queen of the South nebo Low Winter Sun.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Šestá série

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

Natáčení poslední řady bylo pozastaveno

O tom, že šestá série House of Cards bude poslední, bylo rozhodnuto už před několika měsíci. Po skandálu kolem Kevina Spaceyho se ovšem Netflix rozhodl na dobu neurčitou pozastavit její natáčení.

Reklama

Nepřehlédněte

Kevin Spacey dostal padáka

Kevin Spacey dostal padáka

Po dalších obviněních, která se na Kevina Spaceyho snesla, došlo k nevyhnutelnému. Hvězdný herec a zároveň producent seriálu v House of Cards končí. Kdy se začne opět natáčet, zatím není jisté.

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás