House of Cards (Dům z karet) Deset nejlepších postav House of Cards

Deset nejlepších postav House of Cards

Deset nejlepších postav House of Cards

Seriál House of Cards je plný nezapomenutelných postav. A přestože u nich převažují spíše negativa, už pátým rokem se jich nemůžeme nabažit. Na WatchMojo sestavili žebříček deseti nejlepších postav prvních čtyř sérií. Souhlasíte s jejich výběrem, nebo vám v něm některá z postav schází?

8 0
13.6.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

garvon

Ja bych urcite nedal Claire pred Franka.

#2 téčko171
13.6.2017 | 19:31:37
téčko171

#1 garvon: Já upřímně taky ne, postavil bych je na roveň. Přesně v duchu jejich vztahu – rovnocenní partneři v životě, honbě za mocí i ve zločinu.

webmaster
13.6.2017 | 19:47:02
Janis46

zastavil bych se u „honorable mentions“, u Freddyho Hayese… myslím, že mezi všemi těmi vlky ve Washingtonu, celou americkou veřejností a i vlastní ženou, to jeho bistro bylo pro Franka takovým malým útočištěm, kde se mohl na chvíli uvolnit, otevřít a být sám sebou. Když chtěl pak využít své moci a Freddymu jakkoliv pomoct, Freddy ho poslal se svými milodary někam, čímž si myslím, že se Frank ještě více uzavřel do sebe a stal se ještě chladnějším, než předtím… možná se mýlím, ale myslím, že měl na Frankův psychologický vývoj docela silný vliv, do té doby se ještě snažil i někomu pomoct, od té doby myslí jen na sebe a na svou moc, dnes, kdyby si měl vybrat mezi tím být zvolený prezidentem a shodit atomovku na New York, přemýšlel by jen, jakou si vzít kravatu na inauguraci..

13.6.2017 | 22:41:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás