House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 91×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Casting druhé řady začíná, štáb hledá dvě blonďaté děti pro jednu důležitou událost

Casting druhé řady začíná, štáb hledá dvě blonďaté děti pro jednu důležitou událost

Přípravy na natáčení druhé série jsou skutečně v plném proudu. Nyní začal štáb hledat první herce, přičemž my tušíme, kvůli čemu budou potřeba.

15 0
29.1.2023

Před několika dny se začaly připravovat natáčecí prostory druhé řady House of the Dragon. Nyní jsme zjistili, že štáb již hledá herce do nových rolí. Určitě se aktuálně hledá více herců, ale my se dozvěděli jen o dvou. Díky tomu však víme, co nás čeká hned na začátku série.

Aktuálně štáb hledá dvě blonďaté děti, nejlépe dvojčata, ve věku tří až čtyř let. Děti by měly mít vlasy až po ramena, což naznačuje, že se hledají představitelé mladých Targaryenů. Konkrétně by si tito dětští herci měli zahrát Jaehaeru a Jaehaeryse Targaryeny, dvojčata krále Aegona II. a jeho manželky Helaeny. Jen pro upřesnění, Jaehaerys je chlapec, zatímco Jaehaera je děvče.

(Tyto dvě děti bude třeba přeobsadit. Foto: HBO)

Už toto obsazení naznačuje mnohé, protože díky knižní předloze víme, že tyto dvě děti budou součástí jedné veledůležité události, ke které by mohlo dojít už v první epizodě druhé série. Scéna zahrnuje jak tyto děti, tak i dva muže jménem Krvař (Krev) a Syreček (Sýr). Níže vám odhalíme, co tato událost představuje. Nečtěte ji však, pokud se chcete nechat překvapit.

Černí se budou chtít pomstít za smrt Luceryse Velaryona, a tak Daemon vymyslí dokonalý plán. Najme si ve městě dva vrahy, Krvaře a Syrečka, kteří proniknout do komnat a zajmou Helaenu společně s jejími dětmi. Po sérii vyhrožování nakonec zabijí jejího syna Jaehaeryse a odejdou, aniž by ublížili někomu dalšímu. Helaena z toho však řádně zešílí.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama