House of the Dragon (Rod draka)
91/100 - 73×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Druhá řada se bude příští jaro natáčet ve Španělsku a Elizabeth Olsen vyloučila svou účast v seriálu

Druhá řada se bude příští jaro natáčet ve Španělsku a Elizabeth Olsen vyloučila svou účast v seriálu

První série pomalu směřuje ke svému konci, a tak se na internetu objevuje čím dál větší množství informací o pokračování. Ty však nejsou moc pozitivní.

18 2
3.10.2022

Dříve bylo prozrazeno, že si stanice HBO přeje, aby se druhá řada House of the Dragon začala natáčet ještě letos. K tomu však s největší pravděpodobností nedojde, protože nové informace odhalily, že by natáčení mělo začít až příští rok na jaře. Konkrétně padla řeč o španělském Cáceresu, ve kterém se pořizují záběry z Králova přístaviště.

Štáb by tu měl být od března do června, nicméně se tu prý nebude natáčet celou dobu. Nové záběry se budou opět pořizovat v několika různých lokacích, a tak se tu bude natáčet minimálně v březnu, pak štáb odjede někam jinam a vrátí se, aby do konce června natočil všechny potřebné scény. Pokud však natáčení odstartuje opravdu až v březnu, premiéry druhé řady se dočkáme pravděpodobně až na začátku roku 2024.

(Herečka Elizabeth Olsen se do seriálu prozatím nechystá. Foto: Disney)

Kromě toho jsme vás zhruba před měsícem informovali o tom, že se herci Elizabeth Olsen a Henry Cavill možná objeví ve druhé řadě. První zmiňovaná nedávno potvrdila, že jí v seriálu nebyla nabídnuta žádná role, takže herečka buď nechce odhalit pravdu, nebo šlo skutečně o kachnu.

Co se týče Cavilla, i v jeho případě je působení ve druhé řadě velmi nepravděpodobné. Herec střídá jednu velkou roli za druhou, a proto na House of the Dragon aktuálně nemá čas. Je tedy možné, že zvěsti o jeho obsazení do pokračování byly zcela mylné.

Zdroj článku: Winter is Coming (první a druhý článek)

Diskuze /3

Lucille33

Nechce byt spoiler ale prekvapenie

3.10.2022 | 18:24:18
Felix Jaeger

nech ostane v MCU, v Drakoch treba vediet aj hrat.

#3 Lucille33
4.10.2022 | 20:46:06
Lucille33

#2 Felix Jaeger: Hrala na godzillu

17.10.2022 | 14:07:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama