House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 92×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Flashbacky s mladou Rhaenyrou jsou pasé, herečka Milly Alcock se neobjeví v pokračování

Flashbacky s mladou Rhaenyrou jsou pasé, herečka Milly Alcock se neobjeví v pokračování

I když se v pokračování vrátí spousta oblíbených navrátilců, Milly Alcock, představitelka mladší Rhaenyry, mezi nimi nebude. Nedávno to potvrdila sama herečka.

7 23
22.3.2023

V první řadě hrály Rhaenyru celkem dvě herečky. V prvních pěti dílech se jí ujala Milly Alcock a v posledních pěti dílech ji hrála Emma D'Arcy. K vystřídání hereček došlo kvůli časovému skoku, který nastal mezi pátým a šestým dílem.

V pokračování se pochopitelně vrátí Emma D'Arcy, ale delší dobu existovala možnost, že se dočkáme i Milly Alcock, a to skrze flashbacky. Herečka se díky své nejnovější roli stala natolik populární, že se diváci vyloženě dožadovali jejího návratu. K tomu však nakonec nedojde.

(Mladší Rhaenyry se v seriálu už nedočkáme. Foto: HBO)

Potvrdila to sama herečka Milly Alcock: „Ne, s rolí Rhaenyry jsem skončila. Rod draka mi velmi rychle změnil život. Ten už nebude nikdy stejný jako dřív. Teď můžu dělat všechny ty úžasné věci, které jsem chtěla dělat. Sny by se však neměly plnit takto brzo, mělo by to být zakázáno.“

Herečce se díky roli Rhaenyry otevřel celý svět, a tak má v plánu toho pořádně využít. Zřejmě tedy nejde o to, že by se postavě Rhaenyry nechtěla věnovat, ale o to, že má aktuálně moc práce s jinými projekty. Stále však můžeme doufat v to, že herečka cíleně mlží o svém budoucím vystupování v Rodu draka. Pokud tomu tak je, její návrat bude příjemným překvapením.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /10

svätý.šebastián

Flashbacky už nie sú potrebné, treba ísť dopredu. Čo sme mali vedieť o jej minulosti už musime vedieť

#2 ori
22.3.2023 | 17:41:56
ori

#1 svätý.šebastián: Presne tak, tým desiatim čo dali palec dole len vadí že ju neuvidia nahú.

#3 wrox
webmaster
22.3.2023 | 18:22:43
wrox

#2 ori: Taky mi to tak připadá, protože jinak nechápu, proč by se měli vracet do minulosti.

22.3.2023 | 19:39:46
Oveckoun

Myslím, že nějakého flashbacku se ještě dočkáme a klidně může být natočený během s01. Nenarážím na nic konkrétního, mám jen na mysli takový ten příběhový trope, když se během nějaké špatné situace vrátí ve flashbacku do minulosti, kde jsou dvě postavy ještě přátelé, vše je idylka atd.

23.3.2023 | 9:57:55
Orchoose

Zatim je to tak na 1/4 kvality GoT, hruza

#7 m0rdred #8 ori
23.3.2023 | 12:53:15
Tony-Z

Za mě dobře. Sice se mi mladší herečka zamlouvala víc a myslím, že měli zůstat u ní (A ano. Vím, že mladší vybírali podle starší), ale jednou je pryč, jejímu mládí se věnovalo prostoru dost a teď je čas jít kupředu. Jestli nějaké flashbacky, tak až v posledních dílech seriálu a nebo, kdyby se to ukázalo jako nutnost (jejda, tohle jsme zapoměli v minulosti vysvětlit a teď nám to nedává smysl).

23.3.2023 | 18:20:41
m0rdred

#5 Orchoose: To ani nemělo překonat GoT. Kdyť je to příběh jen o JEDNOM rodu?! Kde jsi na to, že by to mělo být srovnáváno přišel? Jsou to zcela odlišné seriály?

24.3.2023 | 18:28:42
ori

#5 Orchoose: A to porovnávaš s celým seriálom alebo iba s prvou sériou?

webmaster
24.3.2023 | 19:00:51
Tarzan_

Škoda.

#10 m0rdred
25.3.2023 | 10:27:06
m0rdred

#9 Tarzan_: Nesmutni. Nově je na OnlyFans :)

25.3.2023 | 15:46:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama